10 КРОКІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ВІДЕО

Для того, щоб розібратися в питанні, що таке анімоване відео, яку суть з його допомогою можна донести до споживача і як усе це працює, необхідно розуміти поетапність створення такого типу роликів.

  1. Будь-який проект починається з гарної ідеї. Щоб вибрати оптимальний варіант, слід відкинути перші 10 варіантів, що виникли відразу. Такий підхід пояснюється просто: якщо це перше, про що ви подумали, то й інші могли розглядати аналогічні ідеї. У таких питаннях необхідно оцінювати свої шанси критично і не відкидати одразу найсміливіші та несподівані рішення.
  2. Скрипт. Ідея для цікавого та захоплюючого сценарію, необхідно опрацювати детальну розповідь. Якщо історія буде розказана правильно, увага глядача буде прикута до відео аж до самого кінця. В цьому випадку знадобиться інтрига, яка поступово розв’язуватиметься з розвитком історії. Провірені варіанти для комерційно успішних відео – це знайомі для глядача проблеми та візуалізація їх рішень. 
  3. Стилі та його дослідження. Найкраще використовувати стилістику, яка приваблює вас самих. Якщо такого немає, можна звернутися до своєї фантазії та розвинути власний стиль. Є різні формати, дослідження яких дозволить визначитися з найбільш відповідними практиками. Слід враховувати специфіку вибраної історії і виходячи з цього, використовувати потрібний варіант для створення відео .
  4. Розкадровка. Дозволяє скласти правильну картину анімаційного ролика, що розробляється. Для цього необхідно докласти максимум зусиль, щоб забезпечити найкращі ракурс, емоції та дії персонажів, які стануть базою для візуальної частини ролика.
  5. Малювання. Цей етап чудовий тим, що ви самостійно створюєте новий світ. Починати рекомендується з розробки персонажів та фігурок, потім промальовуються пейзажі та другорядні плани, заключний крок – доповнення елементами інфографіки.
  6. Озвучка. Правильно підібраний голос може багато в чому перевернути сприйняття побаченого глядачем. Музика завжди покращує відео, а голос має провести клієнта від початку і до кінця, в результаті закликати його до дії.
  7. Аніматик – це важлива складова для кожного відео. Вона дає можливість визначити те, що відбуватиметься у фінальному ролику.
  8. Анімація. Один із найскладніших етапів. Усі елементи, які були опрацьовані до цього, повинні рухатися та бути задіяними у відео. Кожен об’єкт, елемент чи персонажна анімація дають основу, щоб історія була насиченою та цікавою. Тут можна використовувати 12 основних принципів Уолта Діснея для розробки мультфільмів.
  9. Звукові ефекти – прихований туз якісних анімаційних роликів. Вони дозволяють зосередити або створити потрібний настрій у певний момент, щоб глядач звернув увагу на акцент у ключових моментах. Якісний звуковий супровід у рази збільшує ефективність відео.
  10. Публікація та розсилка. Рекламні ролики не повинні припадати пилом у розробці. Ними можна ділитися з обраною аудиторією, щоби збільшити коло потенційних глядачів. Для того, щоб збільшити інтерес до відео, слід підібрати правильний заголовок, щоб чіпляв. Проробити точний та короткий опис і використовувати ключові слова, які зацікавлять глядача. Використовуючи їх, можна забезпечити собі легкий підбір бажаної аудиторії та швидкий пошук у системі.

Такі послуги можна замовити в агентстві, вартість варіюватиметься в залежності від метражу та складності проекту. У будь-якому випадку, ціна має бути виправдана якістю.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.