МОУШН-ДИЗАЙН І ЙОГО КОРИСТЬ ДЛЯ БІЗНЕСУ?

Найчастіше прості міщанини плутають значення моушн-дизайну. Одні вважають, що це відеоформат. Інші — що це мультиплікація. Треті, що це нарізка із різних відеороликів. Загалом, пояснюємо.

Моушн-дизайн — це термін, який позначає анімоване відео. До речі, це може бути 2D, 3D-анімація та навіть GIF-файли.

Подібні відеоролики можуть з’єднувати аудіо, озвучку й різні звукові ефекти. Також під час створення моушн-дизайну можуть бути застосовані такі ефекти, як: віртуальна або доповнена реальність, 360-градусне відео.

До речі, здебільшого глядачі знайомі з цим форматом саме, як з анімованими роликами.

Моушн-дизайн має більше переваг, таких як:

  •     Легке засвоєння інформації та її велика ємність. Так уже склалося, що в короткий ролик цього формату можна помістити головну ідею, велику кількість інформації та визначальну концепцію.
  •     Зрозумілий зміст, швидкість доставки інформації та стислість її викладу — усі ці три складники є незамінними чиннкиами для бізнес-реклами, що створюється в обмежених часових умовах.
  • Жвава картинка — тепер замість одноманітної текстової форми глядач може залучатися до продукту завдяки ефектному та стильному відеоролику. Тим більше, що більшість користувачів вважають за краще більше дивитися відео, ніж читати текст.

Добре, але тоді які різновиди моушн-дизайну бувають взагалі? Що зараз у тренді? Ці два питання дуже актуальні у 2020 році, оскільки мода на відео та споживання інформації змінюється щодня. Нижче ми наводимо головні тенденції моушн-дизайну в поточному році, які ще багато часу не будуть здавати свох позицій.

  1.     Синтез 2D та 3D графіки — якщо до старого, доброго, традиційного відеоформату додати трохи глибини, він сприйматиметься зовсім інакше.
  2.     Чиста 3D-анімація дає можливість використовувати великі творчі знахідки та ефекти. До того ж, цей тип відеографіки дуже привабливий для глядача.
  3.     Сінемаграфія — використання GIF-зображення на тлі статичної фотографії може спричинити в глядача так званий ефект «залипання».
  4.     Анімований логотип допоможе бізнесу в прямому розумінні пожвавити свій бренд.
  5. Анімація заголовків і шрифтів зробить будь-яке відео, яке буде відрізнятися від конкурентів.

Якщо ви все ще думаєте про те, щоби замовити моушн-дизайн, саме час це зробити. А якщо у вас виникли питання, то обов’язково телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті — менеджери відеопродакшн студії BASED з радістю на них дадуть відповідь і нададуть вам повну консультацію послуг.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.