Моушн-дизайн на варті розвитку брендів

Контент-стратегія здорового бізнесу має такий вигляд:

 •       статті
 •       відео
 •       інфографіка
 •       фотографії
 •       та специфічний тип контенту, на кшталт електронних книг, аудіоматеріалів тощо.

Але не можна заперечувати, що найбільш популярними серед названих вище форматів є відео або анімація. Саме це сьогодні підтримує велика кількість медіа-платформ. Саме воно має властивість залучати глядача більше, ніж читання тексту

Одним із форматів, який допоможе у розвитку бізнесу, є моушндизайн. Є велика кількість сфер застосування, де можна ефективно взаємодіяти з глядачем. Наприклад:

 1. Традиційні рекламні ролики в інтернеті або на телебаченні.
 2. Промовідео: практичні кейси, огляди продуктів, відгуки клієнтів, вірусне відео – все, що матиме на меті рекламування продукту.
 3. Експлейнери (відеопояснення): процеси, туторіали для користування продуктами чи послугами, їхні огляди.
 4. Відео для соціальних мереж: розважальне чи освітнє, для реклами чи залучення підписників, підвищення охоплень чи зіткнень із брендом.
 5. Інформаційні гайди: про компанію, продукт, процеси, що відбуваються в бізнесі.

Навіщо бізнесу анімація

Сьогодні під час споживання інформації користувачі онлайн-платформ віддають перевагу відеоконтенту. Вся справа в тому, рухлива картинка здатна залучити глядача в вигаданий сценаристом сюжет на більш тривалий час, ніж текстова форма. А звук, який часто задіють під час створення відео, включає слуховий канал сприйняття інформації, яке ще більше залучає користувачів у споживання контенту.

Як бізнес може використовувати цей тип анімації у своїй роботі?

 1. Під час створення зручного інтерфейсу. Дуже часто використовують у своїй роботі UX/UI-дизайнери, щоб надати інтерфейсу ефект «залипання» та динаміки.
 2. Для оповідання історії свого бренду. Сторітелінг сьогодні є однією з найпопулярніших форм для просування продуктів та послуг: це може бути, як і проста розповідь про те, як створювався бренд, так і історія з життя клієнта, а також внутрішня кухня компанії.
 3. Щоб структурувати інформацію. Часто використовується під час створення інфографіки.
 4. Щоб надати привабливості email-розсилці та розставити потрібні акценти.
 5. Для геймифікації. Інтерактив допомагає робити контакт між клієнтом та брендом тіснішим: якщо компанія залучає людину до активності, то вона відчуває причетність до бренду.

Все, що ми написали вище, це лише частина з того, як можна використовувати моушндизайн. Якщо хочете дізнатися більше про цей формат, пишіть нам або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

5 преимуществ моушн - дизайна

Learn More 2021-05-27 14:08:01
Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.