МОУШНДИЗАЙН НА ЗАМОВЛЕННЯ

Motion design — це спеціальна графічна обробка об’єктів, коли вони рухаються, змінюються в часі й мають загальну смислову концепцію. Такий дизайн трапляється в титрах до художнього фільму, телешоу, реклами, презентації або в іншій відеопродукції.

Відеоролик чудово демонструє будь-який предмет, схему чи інформацію в динаміці, з чим не завжди може впоратися звичайна камера. Дуже часто такий тип обробки застосовується для об’єднання між собою певних відеоблоків у єдине ціле.

Можна зробити моушн графіку на замовлення за прийнятною ціною в Києві, Харкові чи інших містах України. Цим займається професійна студія Based. Вона пропонує візуальне оформлення відеоряду за допомогою спеціальних програм. Основна її мета: збільшення продажів, реклами послуги, залучення споживачів. Команда фахівців створює на замовлення промо-ролики для стартапу, дудл-ролики, заставки, експлейнери, 2D та 3D анімацію, а також TV-графіку, відеоролики під ключ.

Вартість моушн дизайну буде індивідуальною для кожного окремо взятого проєкту, вона залежить від багатьох чинників: від типу роботи, від складових та використання програмного забезпечення. На сайті заповнюється заявка. Перед початком роботи, підганяється кошторис та затверджується проєкт із замовником.

 

Етапи створення моушн-дизайну:

 •     розроблення сценарію та вибір різновиду анімації;
 •     кадрування для майбутньої анімації або прогон відео через спеціальну програму;
 •     дизайн та анімація макетів;
 •     озвучка ролика;
 •     складність обробки та різновид використаних програм для створення кінцевого продукту.

Усі ці етапи вплинуть на кінцеву вартість Motion Design. Час виконання проекту компанією вказується в договорі та погоджується з клієнтом.

Як формується ціна на послуги моушндизайну від студії Based?

Ціна на проєкт motion design розраховується індивідуально. Вона залежить від різновиду рекламного ролика, його тривалості, складності розроблення. Щоби дізнатися точну вартість замовлення, необхідно на сайті заповнити бриф або зателефонувати для уточнення всіх питань.

Замовити моушн дизайн можна в будь-який час, у середньому робота займає 21 день. Усі умови співробітництва прописуються в договорі.

Які програми ми використовуємо?

Для виготовлення відео продакшн застосовуються сучасні програми:

 •     Cinema 4D — програма дає змогу моделювати, створювати анімацію, симуляцію та рендеринг, вона має гнучкий та зручний набір інструментів для редагування об’єктів у 3D;
 •     3D Max — використовується для створення анімації, у моделюванні та проєктуванні;
 •     Abode Alter Effects — допомагає працювати з відео та динамічним зображенням.
 •     Adobe Photoshop — найкраща програма для дизайну та роботи з фотографіями.

Це список основних професійних програм, якими користуються відеодизайнери для створення анімованих промо-роликів, заставок, експлейнерів.

Моушнграфіка вигідно відрізняється від роликів знятих на камеру, у неї ширші можливості для створення предметів та об’єктів. Багато залежить також від креативності команди. Грамотно підібрані елементи композиції дають змогу маніпулювати свідомістю споживачів, спрямовувати та викликати емоції, які вкладаються автором в анімацію.

Ціна на моушндизайн уточнюється під час оформлення замовлення після з’ясування загального фронту необхідних робіт.

Переваги роботи з нами

Motion design від нашої компанії має низку переваг:

 •     якісне відео та озвучка;
 •     важливе дотримання термінів відеовиробництва;
 •     використання сучасних програм для створення реклами для бізнесу;
 •     невисока вартість послуг.

У відеопродакшн студії Based можна замовити будь-яку роботу, пов’язану з відеорекламою. Ми розробимо майбутній сценарій, обробимо ролик та створимо анімацію з додаванням звукових ефектів та озвученням.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.