Python в комп’ютерній графіці. Розбираємось

Якщо програмування мовою Python тобі дається легко…

Зараз дуже багато спеціальностей і професій пов’язаних з програмуванням, і тому важливий вибір мови, якій ви будете навчатися. Для пошуку та навчання нових фахівців витрачають мільйони доларів. Ми в цій статті хотіли не тільки розповісти про одну з найвідоміших і найпопулярніших мов програмування, але й розповісти, де вона використовується в кардинально незвичних професіях.

Про мову Python

Мова програмування – це комп’ютерна мова, яку програмісти використовують для розробки програм, скриптів та інших наборів інструкцій для комп’ютерів. Тепер, коли зростає попит на мову програмування, Python робить крок у технічному світі з великою ефективністю. Python – надзвичайно популярна і найпопулярніша мова програмування у всьому світі. Python має програми в галузі науки про дані або великі дані. У зв’язку зі висхідним попитом на Python здобувачі з ентузіазмом ставляться до вивчення мови та набуття навичок Python.   

Якщо ви хочете вивчити Python, але не знаєте, “Чи варто мені вивчити її?”. Тут ми повинні допомогти вам правдиво відповісти на ці запитання, щоб ви могли розпочати своє кар’єрне зростання.

Python – це інтерпретована мова програмування високого рівня, що базується на загальних принципах. Пітони працюють як міст між веброзробниками та аналізом даних.

Мови програмування Python часто надають вам найкращу можливість пройти вступні курси з науки про дані та процесу машинного навчання.

Навіщо вивчати Python у 2021 році?

Python має велике значення для навчання розробників, фахівців з обробки даних, інженерів-програмістів і навіть хакерів, оскільки це найбільш універсальна та об’єктноорієнтована програма.

Ви можете використовувати Python для чого завгодно:

Однією з найкращих цілей навчання Python є те, що ви можете застосувати її до різних проєктів. Деякі наступні поля пов’язані з python:

 • Наука про дані
 • Наукові та математичні обчислення
 • Веброзробка
 • Базова розробка ігор
 • Комп’ютерна графіка тощо.

Чому Python?

 • Код Python простіший, його легше читати, писати та налагоджувати.
 • Він менш докладний (зазвичай у 5-10 разів більший за розміром коду) і має переваги великого та інтуїтивно зрозумілого набору вбудованих функцій (кортежі, списки, словники, масиви…)
 • Зокрема, конструкції Python, такі як генератори, списки та словники, є відмінним способом скоротити прості цикли побудови об’єктів до одного рядка коду, що читається, або створити ітератори, які не захаращують код. Майте це на увазі при написанні заявки.
 • Добре написаний код Python вже може бути досить швидким, і більшість завдань внутрішнього циклу, що становлять інтерес для цих практичних завдань, у будь-якому випадку виконуються на графічному процесорі після правильної ініціалізації.
 • Щобільше, Python має відмінні оболонки для OpenGL та віконних бібліотек, інтерфейс яких дуже схожий на їх аналог на C. Це означає, що все, що ви дізнаєтесь про написання коду на Python, прямо зіставляється з API C.

Які мови програмування використовують студії з анімації та візуальних ефектів? Особистий досвід.

Аніматори для виконання своєї роботи використовують такі програми, як MAYA, 3DSMAX, BLENDER, HOUDINI, CINEMA 4D, а не мови програмування. Анімація включає виконання повторюваних завдань, таких як копіювання будівель для моделювання міста, переміщення деяких об’єктів на деяку відстань і залишок на інше значення відстані й т. д. Зазвичай це виконується за допомогою мови скриптів. PYTHON – така популярна мова скриптів, і більшість програм для анімації її підтримують. При цьому зв’язки можна скоротити виконанням певних завдань у кілька разів. Замість рутинного копіювання елементів або створення типових ефектів. Все це можна зробити завдяки Python. Більш просунуті фахівці вже можуть не тільки виконувати базовий функціонал, але й робити різні симуляції та ефекти.

«10 причин вивчати Python у 2021 році»

1 – Python користується великим попитом на вакансії:

Коли ми перевірили найбільші платформи пошуку роботи, було виявлено, що кілька заяв на прийняття на роботу публікуються на Python. Таким чином, Python займає друге місце серед найвибагливіших мов програмування.

2 – Python легко читати, писати та вивчати:

Python – це проста базова мова, яка недостатньо складна для вивчення та використання. Python приходить після HTML, який деякі розробники все одно сприймають як мову скриптів, а не реальну мову програмування. Python добре відомий своєю легкістю читання і простим синтаксисом. Послідовність та простота Python роблять легкий доступ особливо для нових програмістів.

Таким чином, розробники python ставляться до свого програмування більш комфортно та з великим задоволенням.

3 – Python з легкістю переноситься та розширюється:

Мова програмування python – найкраща мова, що переноситься. Наприклад, якщо у вас є код для Windows і ви хочете виконати його на такій платформі, як Mac, Unix або Linus, ви можете легко зробити це за допомогою Python. Його ніяк не можна перервати.

Python також вважається мовою, що розширюється, для користувачів. Якщо ви хочете скомпілювати коди такими мовами, як C і C++

Ви можете писати код Python на C та C++.

4 – Python використовується в науці про дані:

Це проста для вивчення мова, доброзичлива та бездоганна. Наприкінці 1980-х років Python донедавна просувався вперед у науці про дані.

Як заявив Тал Ярконі, «ви не можете вести статистику на Python, якщо не хочете витрачати більшу частину свого часу на висмикування волосся».

До того, обладнання для наукових обчислень є на Python. Bank of America використовує Python для обробки фінансових даних.

5 – Скрипти та автоматизація Python:

Це мова скриптів з відкритим кодом, яка може легко отримати доступ до всього на Python. Новачок може швидко дізнатися про неї базові речі й у вас виникне ідея написати скрипт чого завгодно.

Щоб механізувати речі на Python, необхідно написати такі скрипти:

 • Код має бути написаний у скрипті для виконання.
 • Перевірити помилку у робочий час.
 • Машина використовується для читання та вивчення коду.
6 – Python використовується з великими обсягами даних:

Python має багато інструментів для аналізу даних, що дозволяють ефективно виконувати роботу з великими даними. Python переносить великі дані й допомагає:

 • Інтегрувати веб-додаток
 • Аналіз даних
 • Виробнича база даних
7 – Python підтримує тестування:

Це має велике значення у підтримці терміну тестування через наявність:

 • Pytest: це більш цінний тест, доступний будь-якою мовою, він визначає роботу тесту, інтеграції та модулів. 

Дзен Python: він доступний у зручній для читання та опису формі та вважається ідеальним вибором для автоматизації тестування.

 • Мультипарадигма:

Як описано раніше, Python – це функціональна та об’єктноорієнтована мова з простим синтаксисом та функціями без збереження стану.

 • Легкість входження:

У новачків є суттєві переваги перед python, оскільки це саме тест.

 • Писати по-своєму:

У мові програмування Python є можливість введення двома способами:

 1. Статичні типи
 2. Тип мавпи

У межах цих можливостей набору тексту він пропонує найкращий результат.

8 – Комп’ютерна графіка на Python:

Користувачі, що працюють з 3D-даними, дуже добре знають важливість комп’ютерної графіки Python. Висока мова Python в основному використовується в:

 • Візуалізація
 • Віртуальна реальність
 • Фотореалістичні зображення
 • Створення симуляцій
 • Створення візуальних ефектів
 • 3D моделінг та скульптинг
 • Та ігри

Він функціонує там, де інструменти використовуються для обробки 3D. Модулі, що використовуються як типи CG та cri, спрощують збереження у пам’яті 3D-сцени. Це можливо лише завдяки Python.

9 – Python, який використовується в штучному інтелекті:

Python відіграє важливу роль у штучному інтелекті (ШІ) на відміну від інших мов програмування з таких причин:

Він надає безкоштовну платформу, яка надає користувачам популярний вибір із найменшими коригуваннями, що потрібні при необхідному кодуванні.

Він відіграє конструктивну роль у просунутій обчислювальній системі, оскільки Numpy використовується у наукових обчисленнях, а Pybrain – у машинному навчанні.

10 – Python у веб-розробці:

Python зробив революційний крок як найпоширенішої мови за останні п’ять років. Створення вебсайт на Python означає, що користувачі повинні створити процес кодування та оперативно виконати його на сервері. Ті, хто зацікавлений у використанні веброзробки на основі Python, повинні вивчити програмування та основи цієї мови. Перш ніж взятися за будь-який реальний проєкт, у вас є деякий досвід роботи з мовою програмування.

Висновок:

Ми обговорили основні причини появи Python програмування. Цих підходів має бути достатньо, щоб зрозуміти Python з усіма його аспектами. Python підтримує як функціональні, і структурні програми. Він також сумісний із будь-якою платформою інших мов програмування. Отже, він вважається універсальною мовою 2021 року.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.