ЩО ТАКЕ ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦIЯ?

Якщо виникає потреба в пояснювальному відео, щоби продемонструвати продукт потенційним партнерам, інвесторам або зацікавити в його придбанні клієнтів, варто звернутися до створення короткої відеопрезентації. Відеопрезентація з нуля легко створюється досвідченим фахівцем та не спричиняє проблем. Новачку в цій справі треба переглянути відеоуроки, вивчивши специфіку роботи певних програм та додатків.

Основною перевагою такого ролика є:

 • наочна демонстрація, що допомагає відчути переваги та користь;
 • простота подачі інформації, найнезрозуміліші предмети подаються в зрозумілому ключі;
 • вплив на емоційну та логічну сферу мислення;
 • довірче ставлення та позитивний настрій.

На питання навіщо потрібна відеопрезентація, можна знайти відповідь у цій статті. Після її повного вивчення.

Відеопрезентація — це

Відеопрезентація — це ролик, його тривалість може становити від кількох секунд до хвилини. У ньому використовуються цікаві графічні образи, лаконічний текст, аудіоозвучка демонструє користь послуги, ідеї або товару. Уся інформація надається в такому ключі, що користувач знаходить рекламований товар максимально корисним для себе й готовий заплатити за нього будь-яку суму.

Можна виділити кілька видів відеопрезентацій з урахуванням використання спеціальних програм та застосунків.

 1. Microsoft PowerPoint — доволі відома програма, проста у використанні. У ній можна у відеопрезентацію вставляти картинки, текст, діаграми, фігури та формули. За бажання додавати музику, програми, кнопки управління, гіперпосилання. У ній є готові теми з колірними схемами, цікаві переходи між слайдами. У програмі можна створювати свій дизайн, вибирати відповідний спосіб створення анімації.
 2. Prezi — Інтернет-сервіс, призначений для створення інтерактивних мультимедійних презентацій. Вони мають нелінійну структуру, відео розташоване на одному віртуальному аркуші, у процесі перегляду спостерігається гра з масштабом. Певні елементи можна зменшувати чи збільшувати, що допомагає звернути увагу до головне.
 3. Sparkol Videoscribe — спеціальна програма, що дає змогу створювати мальоване відео. Воно ефективно, цікаво та добре привертає увагу. Таке doodle video може містити мальовані картинки та текст. Воно допомагає зацікавити та утримати людину на сайті, підвищуючи конверсію та ефективність реклами.

Завдяки великій різноманітності програм і застосунків, створення відеороликів, відеолистівок, відеопрезентації та слайд-шоу не спричинить труднощів, особливо в справжнього фахівця, який розуміється на роботі та в основному функціоналі сучасних ресурсів. Готові приклади відеопрезентацій можна переглянути на сайті.

Які завдання допомагає вирішувати відеопрезентація:

 • завдяки представницькому відео можна за короткий час розповісти основну інформацію про компанію, її послуги, напрацювання, цілі та прагнення, а також повідомити про досягнення в тій чи іншій сфері;

 • рекламні ролики повідомляють потенційному покупцю про переваги товару, про використання сучасних технологій, про нові послуги та пропонування. У багатьох випадках сухі факти спокійніше сприймаються слухачами, ніж відверта реклама;

 • стартапи актуальні для просування бізнесу, залучення клієнтів та інвесторів;

 • відеозвіти знімають для демонстрації партнерам компанії;

 • інструкції допомагають засвоювати візуально важливу інформацію, сприяють швидкому оволодінню якоюсь технікою.

Де використовувати?

Найчастіше застосування відеопрезентацій спостерігається в режимі:

 1. Онлайн: на сайті різних організацій, у соціальних мережах, за допомогою електронної розсилки або на каналі ютуб.
 2. Офлайн — застосовується в громадських закладах, телевізійних передачах, шоу, а також на виставках та конференціях.

Останнім часом дуже популярні напрями моушн-дизайну, де чудово поєднується графічний дизайн та анімація з елементами драматургії, режисури та сторітелінгу. Такі проєкти динамічні, вони створюються із застосуванням графічних, 3D- та відеоредакторів. Приклади моушн-дизайну:

Чому відеопрезентація ефективно продає?

 1. Перша причина полягає в інформативності та стислості викладу проблеми, реклами, послуги. Довжина тексту становить не більш ніж 2 тис. слів із тривалістю в 1 хвилину. Якщо порівнювати текст і відео, то перевага надається перегляду матеріалу.
 2. Друга полягає в демонстрації вигоди споживачеві в придбанні продукту, невпевненість та побоювання спростовуються. Йдеться про переваги та призначення товару.
 3. Третя — це поширення. Багато роликів стають популярними в соціальних мережах, їх активно постять, таке відео має всі шанси знайти потенційного покупця.

Відеопрезентація проєкту — це наочна демонстрація майбутньої споруди, технічної новинки, вона максимально точно описує її переваги, опускаючи недоліки.

Як зробити відеопрезентацію?

Через онлайн-сервіси можна дізнатися, як зробити відеопрезентацію, переглянувши відеоуроки, але справжній проєкт може створити тільки команда фахівців у професійних студіях. Етапи створення відео презентації включають:

 • заповнення документа;
 • написання сценарію;
 • складання кошторису;
 • погодження із замовником.
Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.