Рекламні ролики роблять хайп на ринку досі

Найкраща реклама робила хайп на ринку. Такі рекламні ролики починаючи з 80-х років є частиною маркетингової стратегії і на цю сферу виділяють колосальні кошти. Не тільки для створення, але й для аналітики та збору даних. Ця стаття дасть Вам зрозуміти, що протягом понад 40 років рекламні ролики, презентації продуктів і т.д. не робляться просто так. Для того, щоб реклама була спрямована на необхідну аудиторію компанії використовують безліч даних, інтересів їхніх покупців, достаток та безліч інших показників.   

Ми розглянемо безліч прикладів успішної реклами. З історії, а також трендової відеореклами та анімаційної реклами. Всі ці приклади не тільки зацікавлюють або залучають, а можуть розповідати, з чого щось складається або як працює. Всі ці ролики в глядачів чи шанувальників викликають емоцію чи зацікавленість. І це стоїть головним завданням, коли компанія намагається залучити їх до ідеї, щоб споживач спробував. Або створити позитивний настрій та викликати потрібну асоціацію надалі.

Багато часу витратили й досі витрачають маркетологи для пошуку оптимального рішення. Але вирішення цього завдання завжди змінюється, з’являються конкуренти чи змінюються обставини.

Ми рекомендуємо не тільки дивитися на різні закордонні приклади ваших конкурентів. Але й використовувати їхній підхід та інструментарій. Але потрібно обережно реалізовувати ідеї під наш ринок, оскільки він відрізняється і закордонна стратегія чи конкретний приклад можуть не спрацювати.

Приклад однієї з кращих презентацій продукту минулого століття. 

Звичайно, найпомітнішим явищем став рік. 1984. Дата метафорична і тому лякає антиутопічним майбутнім. Саме на цьому і зіграв Стів Джобс, представляючи компанію як рятівника від «Великого брата»: Цей ролик зняв Рідлі Скотт, режисер «Чужого», «Того, хто біжить по лезу», «Гладіатора», «Марсіанина». Ролик показали 22 січня 1984 під час Суперкубку.

Apple тоді дуже ризикувала: на його виробництво виділили 370 тисяч доларів (зараз це близько 900 тисяч). І якби все було погано, то далі за матч він і не пішов би.

Суперкубок не задався: результати були відомі заздалегідь, тому у фанатів нічого, крім позіхання, він не викликав. І саме тому для Apple все пішло добре: ролик «1984» став найвизначнішою подією матчу. Показавши його на Суперкубку, Apple отримала безплатну рекламу на мільйони доларів: новинні телевізійні програми ще добу повторювали його.

«1984» входить у безліч «списків кращої реклами». Цей ролик став шедевром.

Главную роль в ролике «1984» исполнила британская спортсменка Аня Мэйджор

Цим роликом Apple створила містичну таємницю навколо Macintosh. Скільки ще маркетингових кампаній згодом будуть побудовані за цією тактикою! І за два дні презентують перший Macintosh. Він повинен боротися з «темним» світом комп’ютерів IBM, як того заповів Рідлі Скотт у своєму ролику.

Успіх

Комп’ютер надійшов у продаж 26 січня 1984 року. За перші дні таких пристроїв продали на 3,5 млн доларів. Вважається, що цей успіх настав саме через ту саму рекламу.

Приклад Відео реклами

YouTube Music

У цьому нереально популярному ролику компанія YouTube презентувала новий музичний потоковий сервіс YouTube Music. У ньому на вас чекає безліч можливостей, як офіційне аудіо та відео, найкращі плейлисти, величезна кількість музики з усього світу, живі концерти, ремікси та кавери. Завдяки використанню нарізки популярних кліпів та музики компанія змогла набрати понад 40 мільйонів переглядів.

Squarespace – Рекламний ролик із зіркою

Популярний конструктор сайтів Squarespace запустив крутий рекламний ролик із відомим актором Кіаном Рівзом. Він дуже надихає і намагається показати нам, що сила робити все, що ми можемо собі уявити, є тільки всередині нас. Такі ролики не дарма отримують стільки переглядів та входять до ТОПу.

NFL The 100-Year Game –

Цей рекламний ролик був знятий Пітером Бергом на честь 100-річної гри NFL. У ньому зібрали 44 найбільші спортсмени NFL минулого і сьогодення, які спочатку прийшли на офіційні збори, але щось пішло не так. Дивитись за тим, як змагаються на святі найкращі з найкращих, вирішило вже понад 14 мільйонів людей.

Приклади анімаційної реклами

Застібки-липучки VELCRO 3D промо анімація

Підходи до реклами змінюються, і яскравий доказ цього — ролик для липучки Velcro. У рекламі показують принцип роботи липучки з допомогою макрозйомки. На перший погляд, така подача здається незрозумілою та неефективною. Але не поспішайте з висновками: реклама дозволяє побачити принцип дії товару, розглянути історію створення бренду і навіть унікальність природи, яку часто не помічаємо. А швейцарець Жорж де Местраль, знімаючи з шерсті собаки головки реп’яха, помітив. Так і з’явилася відома липучка, або стрічка Velcro – зареєстрований у багатьох країнах товарний знак. 

The LEGO — Turkish Airlines 3D персонажна анімація 

Цього року вийшло кілька дуже крутих рекламних роликів, головними акторами яких стали чоловічки Лего. Найпопулярнішим із них став ролик про турецькі авіалінії, який набрав понад 32 млн переглядів. У ньому Лего герої розповідають про те, як контролюється безпека та наскільки крута Turkish Airlines. З’являються у ролику й улюблені всіма супергерої.

MEDMART 3D анімаційний ролик

Даний демонстраційний ролик програми MadMart створений для того, щоб показати користувачеві всі принади прогресу: тепер ви можете планувати свій візит до косметичного фахівця, а також слідкувати за процедурою. Трудомісткий процес (визначити бюджет, вивчити діяльність і вибрати лікаря, якому довіряєш, сфотографувати частину тіла, що тебе цікавить) ці хлопці вклали всього в півтори хвилини.

В такому випадку 3D-анімація виконує дуже важливу функцію: вона має у своєму розпорядженні людину! М’яка за кольорами картинка, приємний голос і позитивна ненав’язлива мелодія (що нагадує один відомий симулятор, який особливо люблять дівчатка) налаштовує вас на позитивний результат процедури.

Це чудовий приклад роботи, яка передбачає прихильність людей!

SPOTIFY 2D рекламний ролик

Цей сервіс з відтворення музики неодноразово модернізував свої демо-ролики. І ось у 2011 році для презентації своєї програми в США вони створили це відео. Посилання було таке: їхнє застосування дуже легке у використанні, тому навіщо потрібні слова, якщо можна все показати за допомогою візуальних ефектів і джазу! Простота використання програми тут співає в унісон із картинкою. Погодьтеся, це відео хочеться доглянути до кінця, щоб дізнатися, що вони таке рекламують!

GOOGLE ASSISTANT 2D експлейнер

Проста демка, намальована у 2D, через форму питання/відповідь між клієнтом та Google Assistant показує роботу продукту “насправді”. Використовуючи справжні скринкасти з Інтернету, розробники привертають увагу аудиторії. Адже краще 1 раз показати, ніж 1000 раз розповісти. Коли пишеться сценарій такого відео, необхідно максимально наблизитися до досвіду вашого клієнта, коли він використовує ваш продукт.

Особистий досвід, роздуми.

Будь-яка реклама залежить від грамотного сценарію та самої ідеї. Що ви хочете донести до глядача. І тут не важливо, який ви використовуватимете інструментарій і що використовуватимете. На результат, впливає те, чи змогли ви потрапити в точку з аудиторією й чи отримали відгук від неї. Ми показали різні варіанти рекламних роликів, вони спрямовані на різні завдання і на певних глядачів. Оскільки для соціальних мереж на сьогодні є головним завданням, якомога довше заставити вас користуватись програмою та залишатись онлайн. Раніше використовували у рекламі режисуру як у фільмах. Що на той момент викликало непередавані відчуття. У наших реаліях, вже забагато всього і здивувати чимось дуже складно. Тому ролик повинен викликати потрібну емоцію і якнайпростіше доносити його суть.

 

Висновок:

Пробуйте різні методи та використовуйте старі прийоми в рекламі. Бо нове, добре забуте старе. Мода повертається не лише на одяг, машини, аксесуари тощо. Але і стиль у рекламі дуже впливає, оскільки реклама спрямована на споживача, а споживачу потрібен товар. Реклама змушена йти в ногу з новими трендами та потребами споживача, а також відповідати останнім пискам моди, навіть якщо це візуально виглядає безглуздо.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.