ТРЕНДИ ВІДЕОМАРКЕТИНГУ 2021: ЯКЕ НОВЕ НАСУВАЄТЬСЯ?

Відеомаркетинг сьогодні використовується практично у всіх напрямках споживчої сфери і він продовжує рости. Люди вважають доцільнішим знайомитися з продуктом лише за допомогою відео, тому його подальша популярність очевидна. Живе відео та анімаційне пояснювальне відео – це перший спосіб спілкуватися з аудиторією та ділитися з ними контентом.

Більшість сучасних брендів будують свою стратегію цифрового маркетингу на основі відео, оскільки це найбільш зручний спосіб висловити та ознайомити споживача з усіма перевагами товару. Анімаційне відео стало головним інструментом для компаній, щоб провести успішне просування. Колосальний успіх та ефективне впровадження продукту багато в чому залежить саме від якості та доступності відеороликів для споживачів. Очевидна порада для всіх брендів – інвестиції у різні форми відео.

Споживачі витрачають більше часу на перегляд анімаційних відео в інтернеті щодня. Враховуючи, що щодня до всесвітньої мережі приєднуються люди різної статі та віку, це число лише зростатиме. Такі прогнози особливо актуальні для тих, хто робить 2-мірні та 3-мірні анімаційні відеоролики з поясненнями – вони знадобляться брендам, а їхня робота вже необхідна. Але подібний підхід до стратегії обіцяє жорстке конкурентне середовище, оскільки такий формат публікацій використовується всіма сучасними компаніями.

Щоб перевершити відео своїх конкурентів, кожна фірма чи корпорація докладатиме максимум зусиль, щоб відповідний ролик істотно переважав над іншими. Негайне відстеження тенденцій не найкращий варіант для конструктивної стратегії, однак, буде корисно стежити за тим, що відбувається загалом.

Якщо потрібно покращити стратегію маркетингу анімованих відео, слід точно знати, що є в цій галузі. Протягом багатьох років відеомаркетинг, пояснювальний моушндизайн, однаково швидко приходить та йде. Він складає історію всього, що було використано – веб-маркетингу, інтернету, того, як бренди просуваються у спілкуванні зі споживачами. Ця мінливість багато в чому грає на руку. Але за такого великого вибору завжди виникає питання, а що саме вписується в маркетингову стратегію кожного проекту?

Заважають довгі пояснювальні відео

Короткі медіа давно замінили тривалі відео, де детально описувалися продукти чи послуги. Аудиторії доводилося шукати час, щоб отримати повну інформацію про бренд, що не завжди було можливим. Як і будь-який тренд, він теж здає позиції. Цікаво, що ми очікуємо, що це зміниться протягом 2020 року.

Короткі анімаційні відеоролики, з тривалістю не більше однієї хвилини, краще дивитися, інформація засвоюється швидше і людина може швидко повернутися до роботи чи своїх справ. Але для того, щоб надати споживачам більш структуровану та глибоку інформацію, брендам потрібно більше часу. Багато хто дотримується думки, що для емоційного зв’язку зі споживачем потрібно більше часу. Це дасть змогу глядачеві ідентифікувати себе із брендом.

Довгі відеоролики краще підходять для оповідання та його структур. Цілком імовірно, що на зміну коротким анімаційним роликам прийде більш творчий та довгий контент. Такі двовимірні анімаційні ролики запам’ятовуються надовго, аудиторія може обговорювати все сказане та робити свої особисті висновки. Це дозволить їй краще дізнатися про бренд, зрозуміти його цінності та принципи, визначити те, що відрізняє його від інших компаній. Для того щоб зрозуміти довге відео, потрібна зосередженість, що позитивно впливає як на ознайомлення з продуктом, так і на подальшу пам’ять про нього.

Відео найближчим часом стануть домінуючою формою контенту на сторінці кожного бренду в соціальних мережах. До цього дня бренди застосовували анімацію та маркетингові відео та розміщували їх в основному на деяких платформах, концентруючи більше уваги на текстах та зображеннях, що розміщуються на інших сторінках. 

Якщо проаналізувати будь-який сайт або сторінку, можна з упевненістю сказати, що кожен відомий бренд використовує відеоролики як основний метод популяризації своєї продукції. Сучасні технології дозволяють людям споживати інформацію у різний спосіб, які вони вибирають самі. Якщо бренд використовує кілька варіантів одночасно, це стане великим плюсом і збере біля моніторів набагато більше людей, ніж окремо картинка та окремо текст. Крім того, варіативність надання інформації дає можливість урізноманітнити розповідь.

Для бездоганного результату бренди повинні включати двовимірну анімовану відеографіку в маркетингову стратегію якомога частіше. При цьому важливо пам’ятати про узгодженість, чітку лінію, яка об’єднуватиме всі варіанти.

Чому живе відео стає все більш модним?

Живе відео – це цікавий спосіб спілкуватися з людьми без твердої підготовки. Для більшості зацікавлених покупців дуже важливо встановити зв’язок із брендом, асоціювати себе з ним та відповісти на запитання: для чого мені потрібен цей продукт? Подібне відео багато в чому відображає моду, якою сьогодні слідує весь інтернет. Але слід зазначити, що ефект від нього так само відрізняється, як і самі ролики. 

У Instagram можна зберегти велику частину історій та сеансів у прямому ефірі, щоб подивитися їх пізніше. Якщо такі відео будуть розміщені на Facebook або YouTube, ймовірність відвідування сесії наближається до нуля. Великий інтерес до живого відео означає, що брендам слід уважно стежити за трендами та оцінювати їх вплив на аудиторію.

Ефемерний контент стане ще популярнішим

Найбільш захоплююча форма ефемерного змісту – розповідь. Це поширена форма контенту – для блогерів, компаній та приватних осіб. Говорячи про відео, слід зазначити, що за його допомогою досить складно постійно перебувати в інтернеті, оскільки його створення потребує багато зусиль. Важко підтримувати постійну присутність в інтернеті за допомогою відео, тому що це потребує багато роботи.

Пошукова оптимізація буде більше орієнтована на відео

Органічне охоплення у найбільшій пошуковій системі буде більше орієнтоване на відео. Google вже оголосив, що анімаційне відео є пріоритетом при пошуковій оптимізації. Звідси випливає, що це вплине на SEO бренду, відео слід оптимізувати так, щоб його можна було знайти в пошукових системах. 

Реклама буде складнішою і різноманітнішою

Для того, щоб клієнт був упевнений у здійсненні покупки, брендам необхідно переконати його в користі та перевагах товару. Якщо реклама має складний викрут або її зміст вразив глядача, то це вже половина успіху. Технології імерсивного відео, такі як VR, будуть популярнішими в рекламі.

Щороку відео стрімко змітає інші форми реклами і посідає чільне місце у маркетингових стратегіях. Відеомаркетинг — із живими, двовимірними чи тривимірними анімаційними роликами — мінливе явище, яке іноді навіть не виживає одразу після появи. Бренди повинні знати кожного з них, щоб бути в курсі.

Знання та аналіз майбутніх тенденцій дозволить відразу визначити те, що найкраще підходить для певних цілей. Досить складно підібрати ефективний варіант одразу. Але є методи абсолютно безвідмовні, а саме прямі відеотрансляції, відеоролики чи історії для покращення реальності. Подальший вибір повністю залежить від впізнаваності бренду та розуміння його ідентичності. Анімоване пояснювальне відео створить міцну основу для зміцнення позицій і дозволить підвищити довіру публіки до послуг та інноваційних рішень.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.