Від того чи правильно буде підготовлено відеопрев’ю або простіше кажучи заставка, залежатиме подальший успіх всього проєкту.
Яскраві приклади прев’ю ми спостерігаємо листаючи стрічку з відеороликами на Ютубі. Такий перегляд або зацікавить або відштовхне потенційного користувача. Тому створюючи або готуючи свій проєкт, необхідно дотримуватися основної мети: розповісти глядачеві, про що буде відео. І в цьому випадку використовуються образи, асоціації, акцентується увага на візуальних ефектах, а не на тексті.
Для створення ролика з нуля необхідно скористатися професійними програмами, після чого безпосередньо створюється прев’ю та заливається на сайт. Скориставшись основними порадами, що будуть озвучені в статті, можна досягти успіху.
У процесі завантаження ролика на канал користувачеві пропонується обрати обкладинки для наявної публікації. Однак краще таку картинку готувати окремо.
Основні причини для підготовки не на самій платформі полягають у наступному:
Як поставити прев’ю на відео на Ютубі:
На обкладинці ролика відображається реальна інформація, яка буде надалі представлена. Щоб зробити канал відвідуваним, а відео затребуваним, варто додати яскравість значкам, зробити більший текст, покращити роздільну здатність у зображенні.
За необхідності завантаження прев’ю для відео на YouTube, користувач використовує свій підтверджений обліковий запис, а канал має гарну репутацію. Перевірити це можна, вибравши в меню «Канал», після чого скориставшись кнопкою «Статус функції». За відсутності такої команди треба її додати, поряд з відео є галочка, після того, як її вибрали, на телефон прийде смс з кодом.
Представлене відео повинно відповідати таким вимогам:
Щоби відповісти на питання, як зробити прев’ю для відео, треба скористатися досвідом та напрацюваннями фахівців. Підготовка такого ролика відбувається в кілька етапів.
Дуже важливо справити перше враження, тому під час підготовки прев’ю для відео на ютуб на перший план, якщо це вебінар або лекція висувається спікер, якщо це презентація товару — на великому плані буде зображення телефону, холодильника, планшета, телевізора.
Дуже важливо врахувати такі моменти:
За висування лиця на перший план треба звернути увагу на яскравість підсвічування, макіяж, певні деталі і великий шрифт. Не рекомендується виносити на обкладинку кадр, який відсутній у самому відео.
Великий заголовок на обкладинку ролика розміщується щоб привернути увагу. Він має бути коротким, максимально стислим та інформативним. Для вибору релевантного заголовка варто користуватися сервісами підбору ключових слів.
Якщо створюється свій канал, то кожна рубрика має відрізнятися обкладинкою. Наприклад, під час створення відеоуроків для 2,3,4 класу створюється одна обкладинка, але з різним наповненням. Користувач має легко орієнтуватися в наданій кількості завантажених відеопрев’ю.
Що треба врахувати оформляючи стилістику:
З часом вимоги до оформлення відеороликів змінюються. Якщо є необхідність залучити глядачів і підвищити популярність старого ролика, варто його «оживити». Щоби порівняти кількість кліків, можна скористатися інструментом You Tube Analytics.
Наявні програми для прев’ю відео дають змогу створити якісний ролик навіть новачку в цій справі і для цього не обов’язково добре розумітися на графічному дизайні. Є велика кількість платних та безплатних сервісів, де можна ефективно попрацювати над створенням відео, якщо дотримуватись основних інструкцій або замовити відеоролик у професіоналів.
Найфункціональнішим сервісом вважається — Саnva. На ньому можна розробити свій логотип, створити презентацію, підготувати або змінити прев’ю відео. Простий набір інструментів та зручне меню стануть початком для створення того, що ви запланували.
На порталі Crello.com — зручний інтерфейс, представлено безліч фотографій та шаблонів.
У програмі Photovisi. com — більш спрощений інтерфейс та мінімальний набір інструментів. З її допомогою можна накладати текст, символи та певні деталі на картинку.
Готові виходити на новий рівень?
Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!