ЯКІ ВІДЕО СТВОРЮВАТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ?

Відеоконтент для бізнесу передбачає своєрідну відеорекламу, метою якої є продаж послуг або товарів. Такі відеоролики також здатні просувати бренд та закликати потенційного споживача до цільової дії. У сучасній торговій індустрії все частіше використовується відеомаркетинг через свою результативність і продуктивність, а також затребуваність з боку клієнтів.

Ідеї ​​відео для просування бізнесу

  1. Відеопрезентація . Такий відеоролик стане актуальним як вітальне послання, яке призначається для потенційних клієнтів. Його основним завданням є розповідь про бізнес. Відвідуючи соціальну сторінку, споживач ставить собі за мету отримати вичерпну інформацію про компанію чи бренд, але не вишукувати її серед величезної кількості постів.

Необхідно привітати відвідувача, представитися та розповісти про те, як давно і на чому спеціалізуєтеся, а також про переваги серед конкурентів.

Важливою особливістю такого виду ролика є тривалість. Слід зібрати разом якість, інформативність та стислість.

Також варто розуміти, що ускладнювати ролик інфографікою, в даному випадку, ні до чого, оскільки глядач повинен зрозуміти і правильно сприйняти інформацію, яку потрібно донести до нього. А значить, відеопрезентація має бути простою для розуміння будь-якого користувача.

Ще одним важливим чинником є правильне застосування анімованого та реалістичного відео. Щоб продемонструвати послугу, актуальною стане анімація, а ось для товару доцільно використовувати «живе» відео з реальним продуктом.

  1. Відеовізитка. У цьому відеоролику слід зробити акцент безпосередньо на особистості власника та творця бізнесу, що суттєво підвищить рівень довіри споживачів, а також сприятиме налагодженню дружніх відносин.
    Такі ролики є особливо актуальними для компаній-новачків, де невелика кількість співробітників.
    Відеовізитка має нести інформацію про ім’я засновника бізнесу, назву міста, а також причину, через яку підприємець вирішив зайняти ту чи іншу галузь. Потрібно розповісти про захоплення, цілі, при цьому подавати інформацію з щиросердечним одкровенням.
    У цьому ролику йдеться виключно про особистість, не про бізнес. Можна також використовувати фотографії з життя, що дозволить споживачам ближче дізнатися про людину, яка володіє і управляє бізнесом.
    Відео має бути інформативним і при цьому досить коротким, із недосказаним закінченням. Зацікавивши глядача, потенційні клієнти почнуть самостійно шукати інформацію, відвідавши сторінки компанії, бренду.
  2. Відеозакулісся. Ні для кого не секрет, що люди завжди цікавляться тим, чого немає у відкритому доступі. Завжди цікаво дізнатися, як проходить процес виробництва того чи іншого товару, як ведеться бізнес та які стосунки у колективі.
    Відео такого штибу завжди будуть цікавими глядачам. Такі ролики можуть надавати інформацію про підготовку колективу до різних заходів, флешмобів, конкурсів. Вони можуть бути процес надання послуги клієнтам, внутрішні події компанії.
    Актуальними стануть відео, де представлені співробітники, їхні особисті інтереси та їхня значимість для компанії.
    Закулісні ролики можна знімати і розміщувати регулярно і в будь-якій кількості, вони створять довірчі відносини до підприємця завдяки відкритості та відвертості щодо ведення бізнесу і стануть у свою чергу рекламою для продукту, що надається.
  3. Демонстраційні ролики. Всім давно відомо, що зорове сприйняття досить ефективне порівняно зі словесним чи письмовим. Таким чином, рекламуючи свій продукт, ідеальним рішенням стане відеоогляд. Показавши товар, виділивши його найкращі особливості та переваги, є висока ймовірність знайти та зацікавити більше клієнтів, які наочно зможуть познайомитися з продукцією чи послугою.
    Не зайвим стане й уявлення гладачем емоційних фрагментів, задоволених споживачів, які скористалися продуктом компанії. Їхня особиста думка про придбання стане вигідним фактором на користь рекламованого бренду.
    Важливою особливістю демонстрацій є простота та доступність подачі інформації. Все, що має бути у цьому ролику, це функціональність, корисність, переваги продукту.
  4. Відеоінтерв’ю. Дуже важливо привернути до себе потенційних клієнтів, а для цього потрібно, щоб вони довіряли компанії.
    Такий вид відео дозволить надати наявну інформацію не тільки про самого представника компанії, а й про співробітників, партнерів і, звичайно ж, задоволених клієнтів.
    У такому інтерв’ю станують актуальними огляд та відгуки про продукт, про співпрацю з компанією, про досягнення та цілі.
    Використовуючи відео з партнерами, можна не лише залучити нову аудиторію, а й зміцнити стосунки з ними.
    Інтерв’ю зі споживачами суттєво підвищують статус та імідж, залучають нових клієнтів. Відео з живими коментарями про продукт говорить про відкритість компанії та її рівень професіоналізму.
  5. Навчальні ролики ( 2D , 3D експлейнери ). Для того, щоб забезпечити позитивне сприйняття потенційних клієнтів від продукту, що надається, і виявити їх бажання ним скористатися, потрібно уявити його дію в реальності. Відео має показувати рішення завдання, з яким зіткнулися клієнти та результат, до якого вони прийшли звернувшись за допомогою компанії.
    Формат даного відео не має обмежень, необхідно орієнтуватися на реальні проблеми та біль клієнтів, які вони зможуть подолати.
    Актуальним стане реалістичний ролик, що несе в собі достовірність того, що відбувається, завдяки якому завойовується довіра потенційних споживачів продукту та залучається більша кількість клієнтів.

Навіщо потрібен відеоконтент у бізнесі і як він працює?

Відеоролик є досить ефективним методом, щоб надати інформацію споживачеві. У сучасному світі такий вид контенту доступний і різноманітний, що дозволяє будь-якому власнику бізнесу застосувати його для реклами свого продукту.

Відеоконтент у бізнесі допомагає комунікацій з партнерами та клієнтами завдяки потрійному ефекту сприйняття.

Саме відеоролик може перетворити мізерну інформацію на цікавий і корисний контент з яскравою і живою подачею.

Види та формати контенту

Залежно від того, яке завдання потрібно вирішити за допомогою ролика, можна вибрати необхідний формат відео.

Цілі використання відеороликів:

  1. Прямі продажі. Можуть припускати як короткі, так і тривалі відео з детальними роз’ясненнями та візуалізацією продукту.
  2. Непрямий продаж. Такі відео не акцентуються на продукті чи бізнесі. Вони несуть у собі інформацію про презентації для партнерів, це можуть бути відеозвіти для конференцій або відеогайди для співробітників.

Формати реалізації відеороликів передбачають такі групи як:

  •       жива зйомка;
  •       графіка.

Завдання відеоконтенту

Відеопрезентація представляє споживачам продукт, будучи інформативним контентом, що впливає на емоційне сприйняття клієнта.

Рекламні відеоролики дозволяють збільшити впізнаваність того чи іншого бренду. Також цей вид контенту спонукає до дії.

Пізнавально-розважальний ролик підвищує попит на інфоресурс, а також допомагає пробудити інтерес до продукту у потенційних споживачів та підвищити імідж бізнесу.

Основні складові відеоролика, що продає, і як його зробити самому

Відео, що продає, має ряд особливостей, завдяки яким воно є невід’ємною частиною рекламної компанії для будь-якого бізнесу, а саме:

  •       невеликий вступ;
  •       заклик до дії;
  •       вартість товару;
  •       яскравий кінець, що запам’ятовується.

Поради щодо створення відео, що продає

Для того, щоб самостійно створити відеоконтент для бізнесу, необхідно дотримуватися такого плану:

  • написання креативного сценарію;
  • знімати потрібно короткий, але інформативний ролик;
  • рекламне відео має припускати подання лише одного продукту, у якому слід зробити акцент;
  • обов’язково використовувати субтитри;
  • варто пам’ятати про заклик до дії;
  • цікавим буде експеримент із форматом сторітелінгу;
  • варто використати неординарні ідеї.

Яким чином відеопродакшн студія допоможе вирішувати ваші завдання?

  1. Визначення мети. Вивчення компанії, галузі ведення бізнесу, для того, щоб визначити, яке завдання має вирішувати відеоконтент. Чітко розуміючи потреби, можна створювати корисний та ефективний продукт.
  2. Доведення до досконалості процесу створення відеоролика . Гідна якість відеоконтенту досягається багаторічним досвідом, постійним розвитком та креативним підходом до вирішення будь-яких завдань.
  3. Відкритий доступ до досягнень та напрацювань. Ділитися досвідом, це означає робити постійний внесок у розвиток відеореклами. Навчання та здобуття досвіду у відеопродакшн студії – чудовий шанс для молодих фахівців.

Висновок

Відео, що продає, є ефективним маркетинговим інструментом, що допомагає підвищувати продажі, чого і вимагає будь-який бізнес. У порівнянні з іншим видом реклами, саме відеоконтент є найбільш продуктивним.

Правильно продумавши концепцію, створений ролик не тільки заробить лайки, а й приведе потенційних клієнтів серед цільової аудиторії і не тільки.

Варто шукати натхнення серед вірусної та телевізійної реклами, там є свої «фішки», які можуть стати «родзинкою» у рекламному відеоролику.

Підпишіться на розсилку
Loading

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.