Відеопродакшн студія «Based»

Допомагаємо стартапам та бізнесу доносити свої ідеї до споживача за допомогою відеографіки.

Дивитись Showreel
Дивитись Showreel
doughnutbig
x

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Про відеопродакшн студію «Based»

Ми дизайн студія «Based». Наша мета – вирішувати завдання клієнта незалежно від його складності. У сучасному світі стартапам, малим та великим бізнесам, телебаченню, діджитал агентствам і навіть блогерам необхідно швидко, зрозуміло і дуже часто незвичайно доносити свої ідеї до споживача. Ми знаємо, як подати інформацію, щоб вона запам’яталась. Відеоконтент зустрічається сьогодні практично всюди, чи варто говорити про соціальні мережі, реклами на телебаченні та продакшн в інших сферах життєдіяльності людини. Особливою популярністю серед реклами користується анімаційне відео. Такий формат передбачає максимальний ефект, оскільки залучаються два канали людського сприйняття інформації одночасно – візуалізація та звук.

Виходячи з того, що ця послуга потрібна і використовується практично скрізь, можна виділити її основні переваги:

 

Детальніше

 • візуалізація будь-яких ідей;
 • ідеально підходить для рекламних цілей;
 • зручний та ефективний спосіб ознайомлення з інформацією;
 • легка адаптація під різну цільову аудиторію;
 • мультиплікацію краще запам’ятовують.

Відеопродакшн студія «Based» допомагає стартапам та бізнесам доносити свої ідеї до споживача. Відеографіка, анімація – це рішення, яке робить цей процес креативним, незвичайним, незабутнім і ефективним. Головна мета компанії – вирішити проблему клієнта та виконати всі поставлені завдання, що дозволяють створити максимально інформативний та професійний відеоролик.

Що таке відеопродакшн?

Відеопродакшн уособлює компанію фахівців, які беруть участь у виготовленні відеороликів, фільмів, музичних кліпів та інших послуг відеореклами. Кожен із учасників має свою роль у загальній справі, створюється відеоконтент будь-якої складності та надається широкий діапазон послуг. Відеоматеріали настільки міцно увійшли в життя людей, що стали невід’ємним атрибутом як сховища особистої інформації, а також актуальним та ефективним інструментом для просування бізнесу. Для багатьох перегляд відео – це не тільки зручний спосіб ознайомитися з новою інформацією, але і спосіб зберегти час, уникаючи читання довгих сторінок інструкцій або описів. Є сфери, де відеозйомка просто обов’язкова. Дослівно “Video Production” перекладається як створення відео. Але оскільки це словосполучення запозичене з іншої мови, наше населення вважає за краще використовувати його різними способами, але будь-які похідні означатимуть те саме.

Що пропонує наше відеопродакшн студія?

Студія відеопродакшну пропонує широкий спектр відео послуг для виробництва відеороликів. Створенням відеороликів займаються виключно фахівці з великим досвідом роботи, інтернет-агентство готове виконати замовлення у будь-якому відеоформаті. Пропозиції компанії відеопродакшну:

 • анімація;
 • іміджеві ролики;
 • презентаційні ролики;
 • відеореклама, вірусні відеоролики.

Відеопродакшн студія — це компанія професіоналів, яка спеціалізується на виробництві відео продукту будь-якої складності. На замовників чекає відеовиробництво на високому рівні, повний спектр відео послуг та якісне обслуговування.

Як починається робота з продакшн відеостудією?

Будь-яка співпраця з відеостудією починається з ідеї. У креативному відділі замовник чітко формулює завдання та очікуваний результат, встановлюється перелік заборон та бажаних акцентів, які залежать від цільової аудиторії. Створення відео на замовлення вимагає чималих зусиль, щоб отримати якісний відеоролик, шо буде здатний рекламувати послугу, товар або будь-який захід правильно і ефектно. Після постановки завдання фірма пропонує клієнту анкету для заповнення даних, після чого узгоджуються етапи роботи, терміни та цінова політика.

Переваги роботи з нашою студією відеопродакшну

Українська продакшн студія зацікавлена, щоб кожен клієнт отримав максимально якісні послуги професіоналів, результат усієї роботи виправдав очікування клієнта. Замовити відеоролик за доступною ціною в агентстві, це:

 • швидкий та зручний спосіб отримати весь спектр послуг;
 • професійний підхід;
 • мінімальні терміни виконання замовлення;
 • створення відеоролика “під ключ”.

Співпраця з агентством «Based» передбачає укладання договору, яке, у свою чергу, забезпечує замовнику юридичний захист.

Як замовити відеоролики у продакшн студії Based?

Інтернет-агентство «Based» пропонує послуги спеціалістів, які виконають будь-які побажання клієнтів. На сайті можна заповнити форму онлайн, вказати адресу та короткий опис завдання. Також з нами можна зв’язатися телефоном та електронною поштою. Вартість послуг варіюється в залежності від складності проекту. Скористатися пропозицією можна у Києві, Харкові та інших містах України.

Давайте знайомитися

Завдання

Ми – агентство відеопродакшену BASED.UA. Наше завдання допомогти нашим клієнтам візуалізувати їхні ідеї: яскраво, виразно, стильно.

Ідея

За допомогою відеографіки викликати інтерес глядачів і надовго залишитися в їхній пам'яті.

Місія

Пояснити складне простою мовою. Донеси ваші задуми та ключові сенси, викликати емоції та інтерес. Підвищити впізнаваність вашого бренду, зробити так, щоб про нього говорили.

6 років

у відеомаркетингу

100+

закритих проєктів

7

співробітників в штаті

100+

чашок кави випито

5

іноземних клієнтів

За що нас цінують?

«Якість»

Ми завжди використовуємо офіційний програмний софт. Це дає нам доступ до першокласного навчання від розробників програмного забезпечення. Постійне зростання рівня навичок наших дизайнерів дає змогу підтримувати якість європейського рівня. Перед початком роботи ми завжди ретельно вивчаємо ринок і ваших конкурентів, адже ми беремо на себе обов'язки не тільки як студія відеопродакшену, але і як маркетологи.

«Швидкість»

За п'ять років активної практики ми зуміли відточити виконання складних завдань у стислий термін. Ми працюємо за принципом "Pipeline": ланцюжки процесів, у яких завдання опиняються по черзі у різних виконавців. Якщо навести просту аналогію, то саме так працює фізичний конвеєр на заводі. Швидкість виробництва одного ролика може прискорюватися у 2-4 рази, у порівнянні зі стандартними методами роботи.

«Сервіс high-класу»

Ми готові виконати будь-яку, найскладнішу, найнезвичайнішу роботу в стислі терміни. Ми можемо реалізувати будь-який комерційний рекламний ролик і зробити анімацію будь-якої якості. Ми постійно перебуваємо на зв'язку з нашими клієнтами, щоб оперативно інформувати їх про хід робіт. Ми підтримуємо зв'язок у месенджерах у будь-який час доби та без перерв на свята чи вихідні. Наша мета – найкращий клієнтський сервіс на теренах України.

Наші постійні клієнти

Наші постійні клієнти

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.