Замовити архітектурну візуалізацію

Замовити архітектурну 3D візуалізацію — щоби наочно та реалістично уявити об’єкт нерухомості. Архітектурна анімація демонструє як окремі будинки, так і великі житлові комплекси з навколишнім ландшафтом.

Архітектурна візуалізація дозволяє графічно відобразити об’єкт, представивши модель будь-якої будівлі з реалістичною графікою в різних ракурсах. За допомогою такого підходу можна наочно продемонструвати замовнику, як виглядатиме майбутня споруда. У процесі моделювання можуть додаватися доповнення у вигляді екстер’єру, внутрішньої обробки, 3D модель дозволяє на власні очі побачити, як виглядатиме майбутній будинок чи квартира.

Наочніше уявити клієнту архітектурну візуалізацію, ніж звичайне креслення.

Яку архітектурну візуалізацію ми робимо

Компанія пропонує швидко спроєктувати будинок чи квартиру з урахуванням креслень та вимог клієнта. Інструктори центру можуть проконсультувати замовника щодо будь-якого питання щодо проектування будівлі. Наша організація пропонує кілька варіантів архітектурної візуалізації 3D на вибір.

3D візуалізація архітектури

У цьому випадку використовується графічне відображення об’єкта або групи об’єктів за допомогою комп’ютерної технології, створюються конкурсні проєкти, презентації в галузі будівництва та проєктування.

Візуалізація житлових комплексів

Візуалізація будівель, призначених для житла, демонструє зображення з високою роздільною здатністю, вони можуть використовуватися для друку. Розміри, форма подачі, розглядаються ще в момент формування технічного завдання.

Візуалізація будинку

Як вихідний файл для моделювання застосовуються різні креслення, плани, фотографії місцевості. Це відмінне рішення із швидкою реалізацією. У технічному завданні зазначаються всі розміри будівлі.

Візуалізація котеджу

Моделювання та візуалізація котеджів дозволяє показати майбутній проєкт у вигідному світлі перед замовником.

3D моделювання будівлі

Компанії може бути надана готова 3D модель у різному форматі obj, dwg, fbx, rvt, max. Застосовується фотореалістичне зображення у різних ракурсах, що дозволяє наочно продемонструвати зовнішній вигляд будівлі чи блоків новобудов.

Рекламна графіку для друку

Розробляються моделі будівлі з високою роздільною здатністю, які можуть застосовуватися для реклами.

Розробка 3D моделей архітектури

Можна розробити архітектурну 3d візуалізацію споруди з матеріалами. В цьому випадку проєкт готується швидко без облаштування місцевості.

Наші проекти з архітектурної візуалізації:

Організація надає швидке вирішення будь-яких питань, команда фахівців оперативно готує завдання з проєктуванням об’єкта будь-якої складності.

Що потрібно надати для початку робіт

Основні матеріали для візуалізації місцевості та архітектури:

 •       генплан місцевості;
 •       поверхові плани забудови;
 •       план покрівлі;
 •       імовірні креслення із зображенням фасаду будівлі.

Креслення надаються у форматі – AutoCAD (dwg), якщо відсутня один або кілька вищезгаданих пунктів, компанія береться за роботу, ґрунтуючись на рекомендаціях клієнта.

Від чого залежить ціна візуалізації

Ціни та терміни архітектурної 3d візуалізації обговорюються після ознайомлення з технічним завданням, додаткові відомості можна отримати у консультантів або у розділі «Послуги». Остаточну вартість включають:

 •       ступінь складності;
 •       обсяг необхідних робіт;
 •       терміновість;
 •       додаткові побажання замовника: благоустрій місцевості,

Приклади архітектурної візуалізації забудови:

 •       3D Візуалізація котеджу з територією
 •       Архітектурна 3D візуалізація торгових комплексів, багатоквартирних будинків
 •       3D Візуалізації забудови території, житлових комплексів
 •       3D Візуалізації генплану
 •       3D Візуалізація інтер’єрів
 •       Відеопрезентація будинку, квартири чи архітектурного об’єкту

Етапи робіт

Студія Based має великий досвід роботи та надає ексклюзивну графіку, оригінальні проєкти з якісною архітектурною візуалізацією. Основні етапи роботи включають такі дії:

 1. Зв’язуєтесь з нами – можна через інтернет, телефон або за допомогою електронної пошти.
 2. Складаємо завдання, обговорюємо його – визначається основний фронт робіт, вивчається наданий матеріал, визначається термін та вартість замовлення.
 3. Показуємо начерки проєкту – для подальшого коригування архітектури будівлі, стилю, композиції та основних складових на тій чи іншій стадії роботи.
 4. Стверджуємо чорнові рендери – клієнту пересилають готовий проєкт для виправлення недоліків.

Чому варто скористатися нашими послугами

Основні зручності та переваги послуги для клієнта:

 •       надання архітектурної візуалізації у всіх ракурсах за прийнятною ціною;
 •       можливість розробки інтер’єру чи екстер’єру;
 •       використання високоякісної графіки.

У студії можна замовити проєкт будь-якої складності за прийнятною ціною. Команда фахівців здатна проєктувати візуалізацію за наявності готової моделі або розробити самостійно. Замовити можна в таких містах України як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів.

Які завдання вирішує

Наочно презентує нерухомість, на відміну від креслень чи фізичного макета.

Різні плани освітлення показують будівлі в окремих погодних умовах до їхнього будівництва.

Здатна переконати інвесторів вкластися в проєкт будівництва.

Продемонструвати всі плюси проєкт та його вигідні якості.

Замовте якщо

якщо інвестори мають максимально реалістично побачити новий житловий комплекс чи об’єкт комерційного призначення.

якщо потрібно, як приклад, навести зовнішній вигляд будинку, який буде збудовано після завершення будівництва.

якщо необхідно створити потужний інструмент продажу нерухомості.

якщо бажаєте показати, як уникнути зайвих витрат на етапі проєктування будівлі.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.