Замовити саунд-дизайн

Замовте саунд-дизайн — у вашого ролика немає професійного озвучення іноземною, українською чи російською мовою? Потрібний звуковий супровід у вигляді музики та звукових ефектів? Замовте саунд-дизайн — він пожвавить будь-який ролик і зробить його цікавішим!

Саунд-дизайн – розшифровується як звукове та художнє оформлення будь-якого відеоряду з використанням звуків, ритму, музики та різних шумів. Здійснюється професійна робота зі звуком, відбувається синхронізація озвучки із сюжетом. Монтувати такого роду оформлення варто у спеціалізованих студіях. Це трудомісткий процес, час роботи над проєктом залежить від обладнання та досвіду спеціалістів.

Застосовується звуковий дизайн у рекламі, при монтажі відеороликів та анімації, у комп’ютерних іграх, у додатках, у кіновиробництві. А також використовується для програмного забезпечення чи презентаційного проекту.

Відео проходить шумове та музичне оформлення для інтеграції в ігрові чіпи, саунд-дизайну механіки сайтів або корпоративного контенту. Усі динамічні події анімації підкреслюються звуком.

Основні завдання саунд-дизайну:

 •       домогтися максимальної виразності та емоційності проекту;
 •       підкріпити відеомонтаж звуком, ритмом, музикою;
 •       розставити акценти між подією, розповіддю;
 •       досягти цілісності запису у фільмі, анімації.

Замовити озвучку для аудіоролика або відеопродукції можна в студії Based. Вартість послуги залежатиме від багатьох факторів і розраховується в індивідуальному порядку, береться до уваги тип обробки, складність музичного оформлення, тривалість рекламного ролика.

Етапи створення

Звуковий дизайн є одним із важливих та затребуваних напрямків, жодна серйозна діяльність будь-якої компанії не обходиться без застосування інфографіки, відеореклами чи презентації своєї продукції.

Етапи створення саунд-дизайну:

 •       погодження із замовником вартості проекту, встановлюються строки виконання, підписується угода, оформлюються документи про передачу авторських прав;
 •       оплата роботи, sound-дизайнер починає записувати звук і опрацьовувати окремі епізоди починає після здійснення 100% передоплати;
 •       монтаж включає запис голосу акторів, підбір звуків і спецефектів, клієнт отримує готову роботу з якісною картинкою і відмінним звуковим супроводом;
 •       студія здає проєкт, після прийому замовник підписує акт про виконання роботи.

Голоси, що використовуються, проходять ретельний кастинг на відповідність сценарію, Звукорежисер проводить кропітку роботу з текстом, сюжетом.

Як наша студія створює звукові ефекти

У послугу звукового дизайну входить:

 •       самостійне озвучування сцен шляхом підбору голосу або використання вихідних джерел наданих замовником;
 •       додаткове наповнення відеоряду звуковими ефектами, наявними у стокових бібліотеках з базовими звуками та мелодіями;
 •       синхронізація звучання з візуальним зображенням, поєднання сцен у єдине ціле, редагування аудіо та корекція робочого матеріалу;
 •       створення цілісної звукової картини проєкту; звукорежисер створює майстер-копію роботи.

Клієнт отримує повністю оптимізоване звучання, готовий ролик можна розміщувати на соціальних платформах, телебаченні, відправляти у прямий ефір на радіостанцію. Компанія використовує сучасне професійне обладнання, якісні мікрофони та апаратуру.

Вартість послуг сайнд-дизайну

Вартість послуги безпосередньо залежатиме від типу роботи відеомонтаж, озвучування аудіокниг, фільму, анімації, створення аудіоконтента або бізнес-презентація. А також від специфіки звукових ефектів та складності роботи.

Чому варто замовити відео у нас?

Based – відома студія, де можна отримати якісний саунд-дизайн із професійним звуком. Зробити замовлення можна у будь-який час.

Переваги роботи компанії:

 •       досвідчена команда спеціалістів;
 •       оперативність у виконанні проектів;
 •       якісний запис звуку;
 •       використання професійного обладнання.

На сайті компанії Based можна замовити саунд-дизайн для будь-якої роботи. Команда фахівців швидко прибере або додасть шумів у процесі монтажу, виправить недоліки, професійно озвучить анімацію, відеорекламу. Це додасть картині динамічності, виразності та емоційності, підвищивши популярність бренду, удосконаливши ідею.

Послуга доступна у всіх великих містах України: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові. Оформити заявку можна на сайті компанії або зв’язатися з менеджером за телефоном.

Які завдання вирішує

Здатний продемонструвати товар в максимально виграшному світлі. Без належного озвучування навіть хороший сценарій може не вразити глядача.

Максимізує виразність, емоційність відеоролика та розставляє акценти в оповіді.

Формує цілісність твору, адже хороший саунд-дизайн допомагає зібрати фільм в єдине ціле.

Гармоніює з картинкою та занурює глядача в те, що відбувається на екрані.

Замовте, якщо

Якщо потрібно створити звукове оформлення для мобільних застосунків.

Якщо хочете посилити ефект від вашого відео.

Якщо плануєте презентувати проєкт на виставці, відео зі звуком завжди краще, ніж німа анімація.

Якщо необхідно запустити рекламу на телебаченні.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.