Створення відеоінструкції

Замовити відеоінструкцію — поетапна демонстрація послідовних дій користувача в онлайн-сервісі, програмі, особистому кабінеті на сайті. Запис екрану супроводжується аудіо та візуальними коментарями.

Відеоінструкція – це максимально зрозумілий тип відеоуроків для користувачів, де зображається докладна інструкція з поясненням кожного етапу роботи. Такі ролики здатні допомогти клієнтам правильно зібрати меблі, підключити електроніку, розібратися у застосуванні косметичних засобів, побутових товарів та складного обладнання. Завдяки покроковому опису з професійним озвучуванням всі дії стають зрозумілими.

Створенням такого відео можна займатися самостійно або довіритись фахівцям. Для цього потрібно звернутися на офіційний сайт у продакшн студію, де команда професіоналів розробить сценарій, використовує дизайнерський підхід та якісну візуалізацію з огляду на потреби цільової аудиторії.

Переваги відеоінструкції

Наявність відеоінструкції до того чи іншого товару, обладнання є відмінним маркетингом, підвищує популярність продукту, формує довірче ставлення до виробника. Процес створення ролика доволі трудомісткий, однак кінцевий результат вартий тривалого очікування.

До головних переваг відеоуроку або анімації варто віднести:

 •       вдумлива, покрокова розповідь із поясненням;
 •       наявність практичної частини;
 •       простота викладу інформації;
 •       якісне озвучення.

На виготовлення інструкції відеостудією йде від кількох тижнів до місяця. При цьому виходить зняти ролик, який можна розмістити на своєму сайті, в соціальних мережах або використовувати для реклами на телебаченні.

Стадії розробки анімованої інструкції

Немає універсальної формули у розробці та запису відеопродукту, у кожного агентства вони можуть незначно відрізнятися. Список зменшується чи значно збільшується.

До основних етапів варто віднести:

 1. Вивчення представленого продукту, формування мети та завдання.
 2. Розробка концепції та ідеї.
 3. Створення сценарію.
 4. Розкадровка – послідовне зображення сцен у чорновому варіанті.
 5. Створення ілюстрацій.
 6. Пожвавлення статичних зображень для цього використовують анімацію.
 7. Відеомонтаж повноцінного ролика.
 8. Озвучення диктором та музичний супровід.
 9. Фінальна перевірка, виправлення граматичних та технічних помилок.
 10. Складання контенту замовнику.

При розробці докладної інструкції команда професіоналів приділяє увагу характеристикам товару, критеріям його вибору. Це дозволяє сформуватися експертній думці у клієнта та допоможе розібратися у складному питанні.

Вартість створення графічної інструкції

Застосування відеоінструкції на сайті виробника будь-якої продукції підвищує попит на товар. Термін виготовлення ролика в студії може бути різним, у середньому вистачає 3 тижні. У вартість входить:

 •       ознайомлення з ідеєю та вивчення цільової аудиторії;
 •       створення сценарію;
 •       написання закадрового тексту;
 •       відеомонтаж;
 •       здійснення корекції кольору;
 •       оформлення початкової заставки, де зазначається тема відеоуроку;
 •       музичний супровід;
 •       дикторське озвучення текстового проекту;
 •       дизайнерське оформлення.

Створення докладного відеоролику для сайту будь-якої фірми значно збільшить відсоток продажу, приверне увагу до товару та дозволить на кілька кроків випередити конкурентів.

Компанія Based пропонує свої послуги з виробництва якісного відеопродукту за прийнятною ціною. Студія доволі відома та має великий досвід співпраці з різними клієнтами. Фахівці фірми знають, як створити ролик, який приносить прибуток.

Основні переваги:

 •       використання професійного обладнання;
 •       створення затребуваних відеороликів;
 •       швидка та ефективна робота;
 •       дотримання всіх пунктів угоди.

Замовити відеоінструкцію можна в будь-якому місті: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові через інтернет на офіційному сайті.

Які завдання вирішує

Допомагає інтуїтивно зрозуміти інтерфейс сайту чи програми.

Навчає клієнтів, як правильно користуватися продуктом чи послугою.

Підтримує рівень компанії, як експертний.

Розвиває навички персоналу та навчає їх новим можливостям.

Замовте, якщо

якщо потрібно навчити клієнта користуватися новим товаром чи послугою.

якщо хочете заощадити час на впровадженні нових фішок для персоналу.

якщо потрібно презентувати можливості за кілька хвилин.

якщо головна мета — сформувати довіру до виробника.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.