Відгуки

Відгуки

MILLENNIUM CAPITAL

Група компаній ТОВ Міленіум Капітал дякує дизайн студії Based за створення сайту, для просування однієї з гілок нашого бізнесу.Дякуємо також за чуйність та своєчасну допомогу, уважне ставлення до наших побажань.Дякуємо за плідну співпрацю та якісно виконану роботу! Ми сподіваємося на подальшу співпрацю та рекомендуємо дизайн студію Based як надійного партнера!

Андрасюк Є.В

Директор департаменту маркетингу

ТОВ Асоціація Дитячого Харчування

Наша компанія висловлює подяку дизайн студії Based!Дуже подобається Ваш креативний і водночас раціональний підхід до завдань, вміння вислухати клієнта та зрозуміти потребу цільової аудиторії. Приємно спостерігати, що робота завжди робиться із професійним знанням справи.Окремо хочеться відзначити, що дизайн студія Based має свій погляд на завдання, це, безумовно, дає додаткову можливість для успіху проекту!Окремо висловлюємо подяку за адекватне розуміння потреб нашоїкомпанії та уважне ставлення до всіх наших непростих побажань, що ще раз наголошує на очевидній готовності працювати над нестандартними завданнями.Бажаємо вам успіху у професійній діяльності та сподіваємося на подальше співробітництво.

Верховний А.С

Директор з маркетингу

Poland Trading Services

Цим листом хочу подякувати команді дизайн студії Based за чудову співпрацю. Приємно мати справу з професіоналами.Нам сподобався Ваш креативний, але водночас раціональний підхід до завдання, вміння вислухати клієнта і зрозуміти потреби цільової аудиторії.Приємно бачити, що робота зроблена з професійним знанням справи, як в області дизайну так і з маркетингової точки зору.Співробітники компанії якісно і своєчасно підходять до виконання взятих на себе зобов'язань: чітко прописане технічне завдання, оперативна консультація з виникаючих питань, спокійне і зважене ставлення до побажань замовника.

Габель Роман

З повагою,

“Барва”

Наша компанія висловлює подяку дизайн студії Based за співпрацю!З вашою допомогою нам вдалося успішно реалізувати низку значущих для нашої компанії проектів, а саме отримати високої якості рекламні ролики наших продуктів, а також документальний фільм про історію заводу, що дає можливість нашим клієнтам з інших країн краще дізнатися про нашу діяльність.Завдяки ефективній роботі вашої команди ми отримали наше замовлення у встановлені терміни, що в наш час велика рідкість! Розраховуємо на подальшу плідну співпрацю.

Р.В Кащишин

Генеральний директор

“Ветта Плюс”

АЗК «ПЕРОН» в особі засновника Богатирьової Ксенії Валеріївни висловлює подяку і вдячність компанії відео продакшену Based за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для LED екранів.Ми залишилися задоволені результатом, Ролики відображають задумку, яку ми хотіли донести до споживача.Команда, яка працювала над нашим проектом,проявили себе справжніми професіоналами.Дякуємо за оперативне і творче рішення численних побажань з нашого боку.Цінуємо нашу співпрацю і віримо в подальшу спільну роботу.

Богатирьова К.В,

генеральний директор

"Front"

Цим листом команда ТОВ фірми «Фронт» висловлює свою вдячність дизайн студії Based за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки.Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей для підкорення нових вершин.Сподіваємось на нашу плідну співпрацю у майбутньому.

Даніїл та вся команда

З повагою, бренд менеджер "Фронт"

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.