Створення 2D анімації

Замовити 2D анімацію — щоби завоювати цільову аудиторію класною, душевною історією. 2D Експлейнер, або пояснювальне відео — це анімований відеоролик тривалістю 60–120 секунд, який коротко, стисло, логічно й ненав’язливо розповідає про продукт чи послугу.

За своєю суттю 2d анімація – спосіб,  який застосовується для того, щоб створити динамічне зображення. Воно відрізняється наявністю двох величин: ширини та висоти. При цьому частота, з якою змінюються кадри у двовимірній мультиплікації, може бути більш ніж 16 картинок за секунду.

Анімаційна короткометражка активно застосовується у різних галузях, таких як наука, освіта, маркетинг та розваги. Вона використовується для розвитку та просування соціальних проєктів, візуалізації різних ідей, і що важливо для залучення потенційних споживачів. За багато років розвитку саме анімація є найбільш популярним способом передачі інформації.

2D анімація вважається класикою, яка застосовується для створення мультфільмів і реклами. До досить поширених видів можна віднести:

  •       мальовану (традиційну);
  •       комп’ютерну;
  •       скелетну.

Традиційна анімація передбачає спосіб відтворення динамічного зображення, що створює аніматор, малюючи кожен кадр і згодом проводячи їх «склейку». За підсумком виникає ілюзія руху.

Щодо комп’ютерної анімації, слід сказати, що тривалу роботу аніматора можна здійснити за допомогою інформаційних технологій, а точніше за допомогою спеціальних програм: Moho, Toon Boom, Digicel Flipbook, Retas! Pro.

Також варто відзначити скелетну 2D анімацію, яка є різновидом комп’ютерного моделювання. Для неї застосовують такі програми як: Unity, Spriter, DragonBones та ін Тут використовується вже готовий макет певного персонажа, який слід доопрацювати, оживити за допомогою нашарування рухів, підбору одягу та інших компонентів.

Послуги 2D анімації від компанії «Based»

У нас зібрано кращу команду кваліфікованих фахівців з величезним досвідом, що дозволить нашим клієнтам суттєво заощадити час та гроші на підборі виконавців.

Ми виконуємо поставлені завдання якісно та швидко завдяки застосуванню інноваційних розробок у галузі програмного забезпечення, використовуючи при цьому найбільш продуктивну апаратуру.

Серед основних переваг студії “Based” слід виділити такі:

  1. Наша студія співпрацює лише за умови підписаного офіційного договору, тому що ми гарантуємо виконання робіт у зазначені терміни.
  2. Найчастіше, ми ведемо проекти «під ключ», підбираючи індивідуальний підхід до споживача, що задовольняє його навіть найсміливіші фантазії та потреби.
  3. Ми надаємо гідну якість наших робіт, що поряд із доступними цінами є незаперечним фактором для наших клієнтів.
  4. Наші фахівці підбирають найбільш раціональне рішення, виходячи з усіх побажань споживача, враховуючи при цьому його бюджет.

Вартість 2d анімації варіюється від багатьох чинників, які обумовлюються та затверджуються під час укладання договору.

Етапи робіт під час створення 2D анімації

Створення анімаційного 2D ролика передбачає процес, що складається з 3 основних фаз: передпродакшн, продакшн та постпродакшн.

Передпродакшн

Найпершим етапом у створенні анімаційного 2D ролика є процес передпродакшну. Він полягає в тому, що команда аніматорів здійснює розробку сюжету та проєктування (промальовування) персонажів. Також на цьому етапі пишеться сценарій, створюється розкадрова, підбираються палітри кольору, фон та пишеться закадровий (дикторський) голос.

Продакшн

Процес виробництва анімаційного 2D ролика передбачає збирання всіх підготовчих матеріалів та створення сцен. На цьому етапі розфарбовуються фони, малюнки за допомогою КПО, створюються готельні сцени та дії персонажів, груба анімація, проводиться трасування, інбетвенінг, комбінована зйомка та експорт.

Весь процес виробництва здійснюється за експозиційним листом.

Постпродакшн

Заключний етап передбачає процес доопрацювання дрібних нюансів. У цьому процесі здійснюється посилення ролика звуковими ефектами, записами, що зумовлює більшого емоційного сприйняття. Після завершення остаточної версії, її експортують у різні формати.

Яка ціна 2D анімації на замовлення

Щоб розуміти вартість анімаційного ролика, слід врахувати, що ціноутворення можуть впливати як передбачувані чинники, спираючись на які можна приблизно сформувати кошторис і спланувати бюджет, і не передбачувані, від яких залежатиме остаточна ціна 2D анімації.

Враховуючи те, що кожен проєкт індивідуальний та розробляється, виключно спираючись на потреби, запити та переваги споживача, неможливо встановити фіксовану вартість.

Слід лише врахувати, що основними чинниками, які безпосередньо впливають на ціну анімаційного ролика, є різновид, стиль та тривалість.

2D анімація на сьогоднішній день є найбільш поширеним та затребуваним видом реклами, яку кожна людина зустрічає у повсякденному житті. З її допомогою споживач може не лише уявити товар чи послугу, а й зробити бізнес відомим та прибутковим.

Замовляючи 2D анімацію в компанії «Based», наші споживачі завжди отримають якісний анімаційний ролик у стислі терміни та за найприйнятнішою ціною.

У нас можна вигідно замовити послугу створення рекламного ролика для бізнесу, відео для яскравого представлення бренду, будь-який анімаційний продукт з 3D візуалізацією, зокрема 3D анімацію в будь-якому місті на території України. Ми створюємо найкращі сценарії відеороликів для стартапу, замовити які можна у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та інших містах країни.

Які завдання вирішує

У незвичайній та грайливій формі представляє історію або опис продукту.

Примушує згадати дитинство, залучає до історії, яку показують на екрані.

Сприймається як позитивний момент, що викликає бажання придбати товар чи послугу.

Використовується для передачі ідеології та цінностей компанії за лічені секунди.

Замовте, якщо

якщо хочете донести інформацію про новий продукт, якомога простіше і зрозуміліше.

якщо потрібно заощадити, адже 2д анімація вигідніша, ніж відеозйомка.

якщо мета відео — викликати симпатію та внутрішній комфорт у глядача.

якщо бажаєте, щоби глядач асоціював себе з вашим анімованим персонажем.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

    Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.