Послуги зі створення анімаційних відеороликів

Останні проекти

Створення анімаційних відеороликів від студії Based

Створення анімаційних відеороликів сьогодні відноситься до однієї з найбільш затребуваних послуг у сфері реклами та відеопродакшну. За своїм визначенням анімаційні відеоролики передбачають коротко викладену інформацію про компанію, а також товар або послугу, яку вона позиціонує. Такий відеоконтент може подаватися споживачеві у 2D або 3D форматі. Доволі часто трапляються відеороботи, де використовувалися персонажі, які запам’ятовуються для глядача найбільше. Подібні відео можуть використовуватися у всіх сферах життя людини, це універсальне рішення для багатьох замовників.

Як правило, коли люди звертаються до студії анімації, вони ставлять такі завдання:

  •       підвищити впізнаваність бренду;
  •       коротко викласти суть та користь товару у доступній формі, щоб збільшити інформаційне поле для глядача;
  •       максимізувати конверсію сайту;
  •       значно оптимізувати конкурентоспроможність.

Створення анімованих відеороликів — доцільне рішення, яке дасть змогу швидко та за мінімальних витрат здійснити всі поставлені завдання. Відеовиробництво сьогодні має колосальне значення, оскільки сучасний споживач більшу частину інформації сприймає саме через відео у будь-якому форматі.

Види анімації

Враховуючи абсолютну різноманітність відео технологій, кожна компанія пропонує послуги зі створення анімаційних відеороликів різного формату. Вони можуть бути 2D і 3D формату, а також вміщати інфографіку. Технологія 2D дозволяє відтворювати сцени з персонажами. Завдяки тому, що всі елементи в кадрі розбиті на кілька етапів, такий формат video сильніше впливатиме на людину і ефект буде значно кращим. 3D анімація – створення відеороликів у тривимірному зображенні, що сьогодні особливо популярна серед різних верств населення. Такий формат потребує значно більше часу, ніж у першому випадку. Інфографіка використовується практично всюди: анімаційні відео з описом послуг і сервісів. Комбінація з інфографіки та відео надалі дозволяє створити переконливий контент, який містить числові показники, тематичні тези. Якщо фінансовий ресурс обмежений, можна замовити графічний ролик, що дозволяє зберегти бюджет та розробити привабливий рекламний відеоролик на замовлення товарів чи послуг.

Приклади від студії продакшн Based

Замовити анімований відеоролик можна у компанії «Based» , де кожен замовник отримає повний спектр послуг, а також професійне обслуговування. Виготовлення відеоконтенту повністю орієнтоване на те, щоб задовільнит побажання клієнта. На сайті можна ознайомитись з кількома відеороботами, які були виконані для просування бізнесу, стартапів, відеореклами для інших проектів.

Ціна анімованих роликів

Вартість анімованого ролика на замовлення варіюється в залежності від багатьох показників, у тому числі формату відеоконтенту та часу, що передбачається на його розробку. Виготовлення анімаційних відеороликів може тривати чимало часу і навіть цінова політика може змінюватися для кожного індивідуального випадку, якщо ідея і розробка рекламного video нетипова і потребує серйозного підходу.

Етапи розробки анімаційного ролика

Насамперед замовник та відеодизайнери визначають формат та ідею video ролика. Компанія “Based” готова “підхопити” проект на будь-якому етапі виробництва. Найчастіше формат взаємодії складається з кількох етапів:

  1. Постановка завдання (час, коли замовник та компанія визначають вимоги до відеоролика).
  2. Визначення цільової аудиторії.
  3. Створення концепції та сценарію. Фундаментальна основа подальшої роботи.
  4. Виготовлення анімаційного відеоролика студією у зазначеному форматі.

Як замовити анімаційне відео?

Створення анімаційних роликів для бізнесу потребує детального вивчення та чіткого визначення мети використання рекламної кампанії. Це дасть змогу більш точно та ефективно використовувати інформацію та впливати на аудиторію. Для того, щоб зробити замовлення відео для бізнесу, слід підібрати якісний та професійний продакшн, визначити всі головні складові ролика, а також обумовити всі бажані нюанси, які мають бути у відеоряді. Анімаційний ролик на замовлення або будь-яку рекламу, створення моушндизайну можна замовити в компанії «Based». Доступна вартість послуг, виконання замовлення під ключ та професіоналізм відеодизайнерів, забезпечені всім клієнтам з Києва, Харкова та всієї України.