Створення іміджевих відеороликів

Замовити іміджевий ролик — це відеоформат на 45–120 секунд, спрямований на підвищення впізнаваності бренду. Такі відео звертаються до емоцій за допомогою привабливих образів та яскравого, насиченого відеоряду.

Іміджевий відеоролик – це презентаційне відео. Його ціль пов’язана з інформуванням аудиторії: про діяльність підприємства, демонстрація позитивних якостей та переваг товару щодо конкурентів. У ролику може повідомлятися про участь у міжнародних виставках, про якість продукції та унікальність товарів.

Замовити креативне рекламне відео можна у компанії Based, де команда фахівців швидко підготуює сценарій, змонтує проєкт та надасть готовий варіант замовнику. Створення іміджевого відео з цікавою сюжетною лінією – це чудовий маркетинговий хід для покращення бізнесу та залучення клієнтів.

Переваги у створенні відео для іміджу компанії та підприємства

Основною перевагою іміджевого відео є вільна манера розповіді, що збільшує відгук у цільової аудиторії у кілька разів. Сценарій практично нічим не обмежений, у такому ролику створюється приємна атмосфера та маса позитивних емоцій від перегляду.

Основні переваги анімаційного ролика для іміджу бренду:

 •       розважальний характер, легкий сюжет та охоплення великої кількості потенційних покупців;
 •       вірусність такого відео та креативний підхід;
 •       стислий хронометраж позитивно впливає на перегляд та просування;
 •       створення унікального сюжету із захоплюючими моментами.

У такому відео спостерігається наочна демонстрація ідей та цінностей, формується сприйняття компанії чи її продукції, відбувається знайомство із товаром. Після його перегляду клієнт виявляє довіру до виробника, прагне придбати його продукт. Ролик підійде для бізнесу та стартапів. Його можуть викладати для презентацій, семінарів, соціальних мереж.

Етапи розробки відео

Перш ніж створити якісне презентаційне іміджеве відео, слід визначитися з потребою цільової аудиторії, опрацювати сюжетну лінію та зібрати необхідний матеріал.

Основні етапи виробництва анімації:

 •       розроблення сюжету;
 •       збирання матеріалу в єдине ціле;
 •       монтаж відео;
 •       процес озвучування чи додавання субтитрів.

Іміджеве відео чудово рекламує бренд, збільшує затребуваність у товарі та його продаж.

Ціна відеоролика, що представляє позицію: від чого залежить вартість

Студія Based займається створенням роликів або мініфільмів будь-якої складності, вони призначені для реклами. На вартість такого продукту впливає:

 •       різновид відео;
 •       наявність готового сюжету;
 •       деталізація;
 •       додаткові ефекти;
 •       тривалість відео;
 •       характер озвучення.

Ціна розраховується індивідуально. Для більш реальної інформації варто звернутися до компанії за консультацією.

Чому варто замовити послугу розробки у нашій компанії?

Команда фахівців компанії Based знає про важелі управління увагою глядача, робітники крокують у ногу з часом, постійно оновлюючи свої знання у сфері маркетингу та реклами. Головні переваги студії:

 •       унікальність продукту – створення відео не “як у всіх”;
 •       швидка та якісна робота;
 •       прийнятна ціна.

Замовити іміджевий ролик можна у будь-якому місті України: у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі через інтернет у студії Based. Компанія доволі відома, вона займається розробкою та монтажем різних відео для підприємства чи приватної особи. Команда фахівців швидко та ефективно справляється з поставленим завданням. Вартість послуги розраховується індивідуально.

Які завдання вирішує

Надає солідності та престижу компанії.

Підвищує конверсію на сайті та збільшує охоплення.

Задає тон у галузі, позиціонуючи компанію, як експерта.

Створює глибоку довіру в потенційних замовників.

Замовте, якщо

якщо потрібно яскраво подати новий продукт

якщо потрібно залучити потенційних покупців на презентації

якщо мета компанії — справити враження на інвесторів

якщо хочете зробити акцент на вигодах та перевагах співпраці

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.