Дудл відео

Замовити дудл анімацію — це стиль анімації з намальованою рукою в чорно-білому стилі. Підходить для того, щоб у простій формі пояснити щось глядачеві.

Дудл відео – це тип анімаційного ролика з «рукою, що малює». У ньому всі сцени – єдине ціле і об’єднані не лише логікою розповіді, а й відеорядом безпосереднього малювання. Подібний тип відео створює ефект, що історія «пишеться» прямо на очах самого глядача, і він є безпосереднім спостерігачем творення чогось нового. Саме в цьому полягає головна магія doodle video.

Створення Дудл відео для бізнесу має такі переваги:

 •       Відмінне співвідношення тривалості «дотику» інформації з глядачем та обсягом інформації. Наприклад, якщо людина читатиме інформацію, то за хвилину вона поглине лише 3-4 текстові абзаци і кілька картинок. А за хвилину дудл відео (мальовані відеоролики) він зможе дізнатися більше про ваш бізнес, дізнатися новини про продукт чи послугу
 •       Дудл відео для бізнесу є універсальним маркетинговим матеріалом, який пізніше можна використовувати на різних носіях, наприклад, в рекламі на телебаченні, в інтернеті, в соціальних мережах
 •       Креативно створений відеоролик у кілька разів збільшує довіру споживача до продукту чи послуги, що позитивно позначається на конверсії

Тож які ж вигоди отримає бізнес від дудл відео?

 

За допомогою doodle video бізнес може вирішити такі завдання:

 •       підвищити відвідуваність сайту – все завдяки вірусному ефекту, що створює цей формат анімації.
 •       виходячи з попереднього пункту слід, що даний тип роликів допоможе підвищити продаж вашого товару або послуги
 •       підтримка інтересу до бізнесу – це відбувається через високу залучення до перегляду відео, а також через велику міру запам’ятовування контенту
 •       збільшення тривалості перебування ваших потенційних клієнтів на сайті – після перегляду відео вашому клієнту напевно захочеться трохи більше про вас дізнатися
 •       підвищення конверсії сайту на 50%

Якому бізнесу буде корисним створення дудл відео?

 •       компаніям, які займаються створенням типового чи складного продукту
 •       власникам інтернет-магазинів, які хочуть підвищити свої продажі, розповісти своїм клієнтам про себе, свій бренд і цінності
 •       бізнесу, який побудований на наданні послуг консалтингу чи навчання
 •       компаніям, які займаються піаром чи рекламою
 •       бізнесу зі сфери розваг чи освіти
 •       SAAS проектам
 •       медіа-компаніям

Ще трохи про переваги дудл відео для бізнесу

Дудл відео (мальовані відео ролики) – це незамінний елемент підвищення продажів у будь-якому бізнесі, оскільки подібні ролики користуються популярністю у глядачів. За допомогою дудл відео ви зможете

 •       створити неповторну презентацію свого продукту чи послуги
 •       заявити про себе в соціальних мережах, як про крутий та сучасний бізнес
 •       запустити захопливу рекламну кампанію
 •       змусити цільову аудиторію звернути на себе увагу
 •       запам’ятатися настільки, що коли потенційному клієнту знадобиться ваш продукт чи послуга, він відразу згадає про вас.

Яка ціна створення дудл відео

Вартість дудл відео залежить від ряду чиннкиів:

 •       від складності виконання поставленого завдання
 •       від термінів виконання відеоролика
 •       від типу бізнесу, якому потрібне створення анімації

Дізнатись ціну на створення дудл відео для бізнесу монжа доволі простим чином. Залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів. Наш менеджер із радістю вас проконсультує.

Хто робитиме вашому бізнесу дудл відео?

Компанія Based – це команда професійних кріейторів, аніматорів та режисерів, які закохані у свою справу. У своїй справі ми керуємося такими принципами:

 •       нестандартний підхід до вирішення завдань
 •       висока якість виконуваної роботи
 •       швидкість
 •       націленість на те, щоб вирішити запит клієнта

Якщо ви вирішили, що вам потрібне створення дудл відео, ми з радістю візьмемо ваш проект у роботу і виконаємо його в найкращому вигляді.

Що входить у створення дудл відео для бізнесу

 

Дудл відео створюється у кілька етапів.

На першому етапі ми з командою генеруємо ідеї, збираємо референси та проводимо мозковий штурм. На другому відбувається написання сценарій, малювання скетчів, для того, щоб був зрозумілий стиль дудл ролика , проводимо підбір музичного оформлення. Далі – робимо створення відео та презентуємо замовлення його клієнту.

Дізнатися більше про те, як буде створено дудл відео для конкретного бізнесу, ви можете за телефонами, що вказані на сайті. Також якщо у вас виникли додаткові питання на кшталт анімації doodle відео, ви можете залишити заявку і наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.

Які завдання вирішує

Завдяки вірусному ефекту підвищує відвідуваність сайту.

Привабливо розповідає про товар чи послугу.

Здійснює творчий підхід до подачі матеріалу.

Змушує глядача додивитися відео до кінця.

Замовте якщо

якщо потрібно розповісти покупцю про складні речі простими словами.

якщо головна мета — підвищити продажі інтернет-магазину. Адже таке відео надає змогу розповісти своїм клієнтам про цінності компанії.

якщо потрібно цікаво подати навчальний контент.

якщо хочете прорекламувати свій продукт оригінальним чином.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.