Створення рекламних відеороликів

Замовити рекламний відеоролик, щоб ефективно просунути товар чи послугу. Поки ролик дивляться — ви заробляєте! Інструмент впровадження ваших ідей у ​​маси.

Види рекламних роликів від студії Based

Розробка реклами – це ключовий напрямок роботи нашої студії. Ми пропонуємо замовити рекламний ролик за індивідуальною ціною. У нас Ви отримаєте персональний підхід до кожного замовлення.

Основні види відео:

 •       корпоративне;
 •       відеореклама;
 •       відеокліп;
 •       фільм;
 •       відеопрезентація;
 •       анімація.

Ми створюємо професійні рекламні відеоролики під ключ, а також виконуємо монтаж для соціальних мереж: Ютуб або Інстаграм.

Ролики створюються в 3D та 2D форматі, враховуються усі переваги клієнта. У процесі створення кінцевого продукту проводиться корекція кольору.

Пропонується створення цікавих проектів для бізнесу та гарантуємо виконання тих установок, які передбачають залучення більшої кількості споживачів, що призводить до підвищення попиту та збільшення прибутку.

Студія пропонує створення промо ролика , презентації , дудл відео , інфографіки для стартапу. 

Етапи робіт під час створення рекламного ролика

Створення рекламних відеороликів передбачає наявність кількох етапів.

 1. Підготовка сценарію – перший етап, він допомагає всебічно розкритися майбутньому сюжету. У ньому описується хронологія подій. Після його підготовки проєкт узгоджується із замовником.
 2. Розкадровка – дозволяє візуально продемонструвати те, що у майбутньому глядач побачить у кадрі. Робота полягає у послідовності малюнків, які служать у вигляді допоміжного елемента для майбутнього сприйняття фільму, відео.
 3. Дизайн – кожен елемент ролика проходить спеціальну обробку відеодизайнером.
 4. Анімація – останній етап у виготовленні рекламного ролика.
 5. Постпродакшн – передбачає додавання звукових ефектів та озвучення операторами компанії.

Детально про види послуг можна дізнатися на офіційному сайті відеопродакшн студії Based .

Як формується вартість створення рекламних роликів?

Ціна створення рекламного ролика залежить від таких чиників:

 •       типу відео;
 •       змісту відео та його складових
 •       типу професійного обладнання, необхідного для створення відео.

При підписанні договору в ньому буде вказано точну вартість та строки реалізації. Замовивши виготовлення відео у нас Ви гарантовано отримаєте фінансово вигідний продукт високої якості.

Переваги роботи з нашою компанією

Відеовиробництво є кропітким та трудомістким процесом, у його розробці бере участь вся команда досвідчених фахівців. До основної переваги відеопродакшн-студії варто віднести:

 •       виробництво практично всіх видів рекламної продукції;
 •       використання сучасної цифрової техніки;
 •       роботу досвідчених відеооператорів

У дизайн-студії можна замовити моушндизайн обробку з візуальним ефектом за розумною ціною та в стислий термін.

Які завдання вирішує

Підвищує впізнаваність компанії та робить бренд унікальнішим на фоні конкурентів.

Збільшує продажі на сайті або платформі.

Популяризує бренд серед потенційних покупців.

Формує попит на продукт або послугу.

Замовте, якщо

якщо потрібно підвищити конверсію сайту. Імовірність покупки підвищується на 85 %.

якщо мета компанії — підвищити відвідуваність вашого стенду серед гостей виставки. Відеореклама здатна зібрати більше потенційних клієнтів та партнерів на заході.

якщо потрібно вразити та яскраво заявити про ваш продукт. Така реклама допомагає наочно представити проєкт інвесторам та партнерам.

якщо хочете створити відеопрезентацію послуги або продукту. Відеореклама підвищує охоплення та розповсюдження продукту серед користувачів.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.