Замовити 3D моделювання

Замовте 3D моделювання — щоб уявити промисловий об’єкт, виробництво чи технологічний процес в об’ємному вигляді для ефективного сприйняття та аналізу.

Моделювання об’ємних зображень або анімованих об’єктів використовують у багатьох сферах діяльності. 3D-моделі застосовуються в рекламі, кіноіндустрії, в машинобудуванні, архітектурі, дизайні приміщень, конструюванні будинків і в маркетингу.

Таке проєктування дозволяє створити об’ємне відображення будь-якої конструкції чи елемента. За допомогою готової 3d моделі забудовник може продемонструвати клієнтам майбутній реалістичний образ будівлі. Орендарі можуть підготувати презентацію нерухомості, яку планують здавати у найм.

Створенням тривимірних віртуальних образів займаються спеціальні студії. В них можна замовити виготовлення об’ємної візуалізації з використанням різних фігур, персонажів, інтер’єру. Професіонали допоможуть підготувати презентацію дизайну приміщення, створити ігровий персонаж, розробити прототип майбутнього механізму для промислової галузі, відтворити макет будівлі.

Що таке 3D моделювання

3D моделювання на замовлення – це послуга, що надається спеціальними промоушн студіями зі створення тривимірних комп’ютерних моделей. Існує кілька різновидів об’ємного відображення:

 1. Полігональне – характеризується використанням спеціальних полігонів із заснуванням полігонної сітки при об’єднанні кількох моделей. Точність моделювання залежить кількості задіяних елементів.
 2. Сплайнова – дозволяє створювати модель за допомогою тривимірних гнучких лекал. Для створення каркасу майбутнього виробу потрібне спеціальне програмне забезпечення. У кінцевому результаті створюється точний образ із відмінною графікою, що піддається масштабуванню.
 3. 3D скульптурування – нагадує процес ліплення з глини, для створення зображення використовується полігональна сітка та пензель.

Крім цього, існує промислове 3D моделювання, яке застосовується для виробництва різних деталей. За допомогою менеджера компанії можна швидко підібрати текстуру, 3D або 2D зображення.

У яких сферах застосовується 3D моделювання?

Такий тип моделювання запускає процес відтворення будь-якого предмета чи конструкції, цей спосіб допоможе візуалізувати схематичний образ. Основні сфери застосування:

 •       в архітектурі;
 •       для удосконалення технологій, при меблевому виробництві чи виготовленні деталей;
 •       для декору;
 •       для конструювання транспорту;
 •       під час виготовлення деталей для промислових об’єктів;
 •       для ландшафту;
 •       під час створення реклами;
 •       для створення комп’ютерних ігор чи анімації;
 •       в будівництві.

Завдяки моделі можна швидко змінити інтер’єр у магазині, у різних приміщеннях, у житловому будинку. Компанія Based береться за найскладніші проекти, має велику кількість позитивних відгуків та відома професійним підходом до виконання замовлень. Фахівці фірми здатні створити героїв для мультиплікації чи кінематографа. Креативний підхід до вирішення поставлених завдань сприяє створенню цікавого персонажа, викликаючи масу позитивних емоцій у глядача.

Етапи розробки

Виготовлення об’ємних тривимірних образів займається 3D-моделлер або промисловий дизайнер. Для проведення розрахунків необхідне креслення та складне програмне забезпечення у вигляді: 3DS Maх, SolidWorks та ін. Проект створюється за допомогою спеціаліста, спираючись на технічне завдання. Поступово створюється точний образ, після чого вносяться редагування.

Основні етапи:

 •       підготовка технічного завдання;
 •       розробка моделі з використанням заготовок наданих замовників або без них;
 •       створення тривимірного образу з текстурою, з використанням растової графіки, на цьому етапі вибирається освітлення, глибина тіні, фактура;
 •       рендеринг пов’язаний із створенням реалістичних картин та відеороликів;
 •       друк моделі на 3D принтері, якщо виникає така потреба.

Замовити якісний тривимірний образ можна у спеціалізованих компаніях.

Вартість створення 3D моделей: від чого залежить

Студія пропонує розробку об’ємних тривимірних об’єктів або реалістичних копій за прийнятною ціною. Кожне замовлення оцінюється в індивідуальному порядку, оскільки вони відрізняються:

 •       складністю;
 •       багаторівневістю;
 •       точністю деталізації;
 •       кількістю вихідних даних.

Замовник може надати цифрові фотографії, креслення, описи. У цьому випадку ціна знижується, тому що створювати модель буде простіше та швидше. У студії можна замовити персонажів для майбутньої комп’ютерної гри. В даний час тривимірна графіка досить популярна в ігровій сфері.

Чому варто замовити тривимірне моделювання у нас?

У компанії Based можна замовляти анімацію, тривимірні образи. У студії працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи у сфері дизайну, озвучення та написання сценаріїв. У команді є дизайнер, завдяки якому можна швидко візуалізувати схематичний опис інтер’єру, створити реалістичну деталь.

Переваги:

 •       креативний підхід;
 •       досвідчені візуалізатори та аніматори;
 •       точність у передачі форми, фактури;
 •       прийнятна ціна.

Варто замовити 3D моделювання у професіоналів своєї справи, замовлення доступне по всій Україні: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові.

Які завдання вирішує

Спрощує представлення технічних процесів.

Створює картинку, засновану на кресленнях та розрахунках.

Показує, як виглядатиме об’єкт у майбутньому, наприклад інтер’єр будинку, включно з меблями.

Пояснює, як працює пристрій чи процес, наприклад робота людського організму.

Замовте, якщо

якщо необхідно якісно подати товар чи послугу на зустрічі інвесторів.

якщо хочете перевірити, наскільки точними були розрахунки та виявити неточності в кресленнях.

якщо бажаєте вразити ефектним та незвичайним роликом.

якщо потрібно пояснити клієнту, як працює ваш пристрій або програма.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.