Замовити відеоролики для бізнесу

Замовити відео для бізнесу — щоби підвищити продажі, виділитися на фоні конкурентів, привернути увагу та запам’ятатися покупцеві. Відеоупакування бізнесу збільшує додану вартість пропозиції, завдяки чому зростає середній чек.

Компанія Based пропонує прийнятну ціну для створення анімації, ролика для реклами, іміджевого відео, бізнес-проектів. На сайті можна замовити якісний продукт у будь-який час. Відеоконтент відповідає всім вимогам клієнта. Фахівці компанії швидко та легко втілюють різноманітні ідеї замовника за короткий проміжок часу.

Візуалізація є невід’ємною частиною будь-якого дизайнерського проєкту. Цю послугу надають професійні компанії з використанням спеціальних програм. За допомогою візуалізації можна створювати анімаційний ролик для відеопрезентації, рекламувати популярний товар.

3D візуалізація створюється за допомогою використання сучасної комп’ютерної технології та є якісним відображенням будівель, інтер’єрів, товарів з можливістю демонстрації об’єкта з різних ракурсів. В основі лежать фотореалістичні зображення на відміну від звичайного креслення, 3D образ демонструє повну модель. Такі візуальні проекти використовують у різних галузях. Вони стали досить популярними на ринку надання будівельних послуг та використовуються відомими забудовниками, що дозволяють замовнику чи інвестору побачити реалістичний макет майбутньої будівлі.

Створення відео для бізнесу

Відеопродакшн студія дозволяє створювати відеоряд для збільшення прибутку у бізнесі, сприяє підйому іміджу організації. За короткий проміжок часу можна створити презентаційне відео для соціальних мереж:

 • Інстаграм;
 • Фейсбук;
 • Ютуб.

Таке відео сприяє збільшенню продажів, формує довірче ставлення клієнта до компанії, швидко повертає витрачені кошти на рекламу. Споживач може швидко ознайомитися з продуктом, що випускається компанією, дізнатися про характеристики товару або ознайомитися з послугою.

Придбання іміджевого відео можна вважати чудовим маркетинговим ходом для успішного розкручування бренду.

Існують такі види відеороликів:

 • презентаційні – повідомляють про послугу чи компанію, з їх допомогою демонструють основні переваги відеоролика;
 • іміджеві – спрямовані на створення певних емоцій чи формування закладеного ставлення до бренда;
 • навчальні – дозволяють донести до споживача необхідну інформацію;
 • соціальні – відкривають глядачеві очі на якусь подію чи явище, найчастіше таке відео дозволяє викликати негативні емоції та стає закликом до дії.

Вибір ґрунтується на цілях та завданнях, які вкладаються у створення такого типу анімації.

Етапи створення відеоролика, що продаватиме

Багато організацій вважають за краще замовляти створення анімації, рекламного відеоролика у професіоналів. Такий продукт швидко окупається і починає приносити суттєвий прибуток. Час, витрачений на створення проєкту, залежить від масштабу і складності замовлення, зазвичай це триває від 7 днів до 1–2 місяців.

Основні етапи створення відеоролика:

 • вибір відеостудії;
 • консультація та бриф;
 • створення сценарію та розкадрування;
 • початок зйомки;
 • озвучення;
 • графіка;
 • монтаж;
 • просування ролика за допомогою соціальних мереж.

Перш ніж знімати ролик, потрібно знати на яку аудиторію він розрахований, про що в ньому йтиметься, яку мету він має.

Метою 3D візуалізації є ефективна реклама об’єкта, яка сприяє підвищенню популярності та формує довірчі відносини. При монтажі такого проєкту витрачається більше часу, ніж на зйомку архітектурної реклами з плоскими малюнками.

 

Ціна на графічне відео: від чого залежить

Створення анімаційного ролика вимагає зусиль, витримки та кропіткої роботи всієї команди. Кінцева ціна на готовий продукт залежатиме від багатьох факторів:

 • глибина опрацювання – мається на увазі характер деталізації кожної окремої складової; 
 • витрати по часу – може піти на один проєкт від 3 днів до 2 місяців; використання графіки, спецефектів.

Вартість створення архітектурної 3D візуалізації залежатиме від програмного забезпечення, термінів моделювання, необхідності в придбанні моделей для повноцінного завершення проєкту компанією.

Чому варто замовити виробництво відео у нас?

Продакшн студія Based займається виробництвом різних 2D та 3D, графічних та анімаційних відеороликів. Це один із найефективніших способів залучення клієнтів. За основу береться товар, послуга чи інформація.

Перевага відеоролика на базі об’ємних 3D моделей полягає в:

 • можливості розглянути всі деталі неіснуючого проекту, включаючи екстер’єр та обстановку навколишньої місцевості;
 • ефективності виявлення дефектів та не вдосконалення конструкції;
 • демонстрації об’єктів навколо основного проекту;
 • моделюванні будівлі з розрахунками витрачених матеріалів.

Замовити послугу можна на офіційному сайті компанії Based у будь-якому місті України: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові. Студія має гарну репутацію, сучасне програмне забезпечення, якісне обладнання та досвідчених фахівців, які швидко виконують проект будь-якої складності. Ціна відповідає якості відео. Команда фахівців здатна швидко підготувати сценарій, виконати озвучку, розробити реалістичну модель для майбутньої забудови.

Які завдання вирішує

Збільшує кількість продажів — клієнти частіше купують після перегляду відео.

Бренд стає більш популярним та привабливим.

Здатне частіше з’являтися в пошуковій стрічці, ніж звичайна вебсторінка.

Підвищує ефективність рекламної кампанії бренду.

Замовте, якщо

якщо потрібно повідомити про послугу чи компанію та продемонструвати основні переваги.

якщо ви — молода компанія, яка планує яскраво вийти на ринок.

якщо необхідно зберегти провідні позиції або випередити конкурентів.

якщо впроваджуєте нову продукцію чи інноваційні рішення.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.