Замовити продаюче відео для бізнесу

Замовити відео для бізнесу — щоби підвищити продажі, виділитися на фоні конкурентів, привернути увагу та запам’ятатися покупцеві. Відеоупакування бізнесу збільшує додану вартість пропозиції, завдяки чому зростає середній чек.

Реклама є досить поширеним типом маркетингу, вона має на меті мотивацію клієнта до дії — купівлю послуги або товару. Для цього використовуються різноманітні відео.

Відео, що продає — це різновид рекламного ролика, воно може бути виконаний у художньому або анімаційному стилі. Таке відео створюється щоб збільшити продажі та посилити зростання бізнесу. Цей відеоролик може бути реалізований у 2D або 3D анімації.

Відео, що продає, презентація та набридлива реклама — це три різновиди відеороликів, не варто їх плутати. У цьому випадку ролик, що продається, не зомбує клієнтів, а інформує і стимулює доглянути картину до кінця. Сценарій створюється під певну групу людей, яким буде цікавий перегляд цього продукту.

 

Замовити якісне відео з продуманим сценарієм можна в компанії Based. Виробництво відео, що продаватиме вимагає часу та значних зусиль, це трудомісткий процес. Над створенням професійного ролика працює вся команда студії. На вартість впливає час створення, складність та різновид замовлення.

Створення відео, що продає від Based

Відео, що продає — це ефективний інструмент успішного бізнесу, воно ненав’язливо впливає на підсвідомість певної цільової аудиторії на будь-якій відстані, залучаючи клієнтів до покупки того чи іншого товару.

Відеостудія в обов’язковому порядку враховує основні негласні правила під час створення роликів для бізнесу, націлених на максимальний результат:

 • анімація чи стратап створюється з певною метою, саме від неї залежить сила сприйняття вкладеної дії;
 • сценарій пишеться не для всіх, а для цільової аудиторії, якій буде цікавий представлений матеріал;
 • приділяється увага тривалості ролика, чим коротше відео, тим більша ймовірність, що його додивляться до кінця, інформація має бути зрозуміла, краще знімати відео не більш ніж 20 хвилин.

Основна увага приділяється ідеї та написанню сценарію, що мінімізує витрачений час на створення ролика. Крім цього, важливим є використання якісного озвучення.

Різновиди відео, що продають

Відео, що продає, спрямоване на вирішення різних завдань, з його допомогою формується уявлення про бренд, стимулюється зростання продажів, збільшується й розширюється цільова аудиторія, з’являються довірчі відносини.

Відеоролик для бізнесу є в таких різновидах:

 1. Розповідь у відео про продукт, подаючи його найкращі сторони та цінності.
 2. Вірусні відео.
 3. Презентаційні ролики.

Виробництвом анімації займаються спеціальні компанії. У таких студіях враховуються побажання замовника під час написання сценарію, підбору диктора, фінальному оформленні рекламного ролика. Усі етапи погоджуються із клієнтом.

Переваги відеоролика

Сьогодні усе частіше різні зарубіжні та вітчизняні компанії стали використовувати відео, що продають, для збільшення трафіку і прибутку в бізнесі.

До основних переваг створення такого медіа контенту є:

 • збільшення та зростання продажів;
 • підвищення довіри до бренду;
 • зростання позиції в органічній видачі.

Студія Based пропонує індивідуальний стиль подачі інформації, враховує спрямованість основної аудиторії, бере до уваги характер трафіку та використовує різні варіанти для оформлення та подачі ролика.

Процес створення відеоролика, що продає

Спочатку здійснюється вибір професійної студії для монтажу необхідної анімації. Після підписання угоди команда фахівців починає працювати над матеріалом.

Етапи створення відеоролика:

 • написання сценарію або використання вже готового (наданого замовником);
 • розкадровка, монтаж;
 • озвучення;
 • просування відео.

Надалі займаються розміщенням відео, найчастіше для цього використовуються соціальні мережі. Важливо пам’ятати, що тривалість ролика не має перевищувати 60 хвилин, причому вся важлива інформація подається в перші 20 хвилин перегляду.

Можна змонтувати власний відеоролик, проте для цього знадобляться професійні програми.

Де застосовують відео, що продає

Відео або анімація, що продає, знайшли широке застосування:

 • у соціальних мережах: facebook, instagram, youtube;
 • у публікації на сайті компанії;
 • у демонстрації на телебаченні чи інших медіаресурсах.

Відеоконтент може монтуватися за готовим сценарієм з анімацією, додатковими ефектами, озвученням.

Ціна на відео для реклами: від чого залежить вартість

Вартість ролика залежатиме від багатьох чинників, якщо сценарій уже добре опрацьований та наданий клієнтом, то ціна буде значно нижчою. Окрім цього на неї впливає:

 • тип тарифу підприємства;
 • тривалість відео;
 • характер обробки та деталізація.

Відео, що надається, обробляється у форматі, який потрібно для розміщення в соціальній мережі або на телебаченні.

Чому варто замовити виробництво відео в нашої компанії?

Based пропонує створення анімаційного відео для збільшення та зростання продажів товарів та послуг, формує довіру до бренду в цільової аудиторії. Таке відео займає лідируючі позиції в органічній видачі та інформує людей упродовж 24 годин.

До переваг замовлення в компанії варто віднести:

 • створення якісного ролика;
 • швидкий монтаж;
 • команда професіоналів;
 • прийнятна ціна.

Замовити відео можна в професійній студії Based у будь-якому місті України: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові. За необхідності можна отримати консультацію за телефоном, електронною поштою або на офіційному сайті. Ціна на startup, анімацію чи відеоролик залежатиме від складності та тривалості проєкту.

Які завдання вирішує

Залучає клієнтів на сайт та збільшує продаж товару чи послуги.

Мотивує глядача здійснити цільову дію.

Запам’ятовується завдяки стильному виконанню та оригінальній подачі.

Вирізняється серед конкурентів і підкреслює своє лідерство у сфері продажів.

Замовте, якщо

якщо потрібно знайти новий спосіб просування товару чи послуги.

якщо плануєте розміщуватися на лендінгах, соціальних мережах або телебаченні.

якщо хочете привернути увагу до нового продукту та потребуєте його ефективної реклами.

якщо потрібно представити проєкт потенційним інвесторам і справити на них враження.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.