Замовити вірусний відеоролик

Замовте вірусну рекламу — для ефективного та швидкого просування в наш час необхідна вірусна реклама. Це потужний інструмент відеомаркетингу, який в умілих руках зможе вивести ваш продукт чи послугу на фантастичний рівень. Наша студія пропонує комплексний сервіс — від розробки концепції відео до його професійного втілення.

В інтернеті реклама є стандартним інструментом, розраховаим на цільову аудиторію, вона виступає в ролі інформуючого елемента або сприяє залученню глядача, закликаючи його до поширення інформації.

Тому все більшої популярності набуває створення вірусного ролика, саме він сприяє подібно до вірусу швидкому поширенню необхідної інформації від однієї людини (або групи людей) до іншої. Суть такого маркетингу полягає у дотриманні низки послідовних дій, спрямованих на вирішення певних завдань для досягнення мети.

При створенні відео для реклами можна використовувати візуальні ефекти, динамічний сюжет, використовуються якісні анімовані картинки. При монтажі такого відеоролика, команда фахівців враховує бажання клієнта та створює цікавий та оригінальний контент. Приклади такої анімації можна знайти в інтернеті.

Компанія Based пропонує швидке створення необхідної вірусної реклами за прийнятною ціною. При цьому враховується те, в якій сфері подібний ролик використовуватиметься, для цього здійснюється його форматування (робота з розміром та форматом).

Процес створення вірусного ролика

Щоб відео не викликало сонливість, необхідно в процесі його створення використовувати динаміку, змінювати ракурси зображення з періодичністю 5-10 секунд. Професіонали прагнуть закласти в сюжет ролика цікаву сцену, на якій буде сконцентровано основну увагу. Також для його залучення активно використовуються звукові та візуальні ефекти, цитування та вставки з популярних фільмів чи передач.

Розглянемо основні етапи створення та розміщення вірусних рекламних роликів, які критерії варто врахувати.

 1. Формат – необхідно подбати про ті платформи, на яких планується розміщувати майбутній ролик, це можуть бути соціальні мережі. Можна домовитися з блогерами, щоб отримати більшу популярність, збільшити кількість переглядів і швидше поширити ролик по мережі інтернет. Чим більше поставлять лайків і напишуть коментарів до посту, тим вища ймовірність потрапити в топ.
 2. Якість – це необов’язково використання спеціального професійного обладнання, щоб картинка відповідала стандарту розміщення ролика на youtube. Однак варто до цього прагнути, чим чистіше зображення і краще опрацьовані сцени, тим більше переглядів.
 3. Компроміси – можна не витрачатися на дорогу камеру, а придбати нормальне освітлення, спеціальну підставку під смартфон.

Створенню сценарію, монтажу та озвучці приділяється багато часу, чим краще буде опрацьовано контент, тим більше поширення він отримає, швидше буде розкручено бренд. Якісний ролик здатний швидко залучити потенційного покупця.

Вартість вірусного рекламного ролика: від чого залежить?

Вартість ролика залежатиме від багатьох чинників, а саме:

 •       від складності роботи та оплати праці робочої групи;
 •       від складності сценарію;
 •       від додаткових ефектів;
 •       від якості озвучення та музичного супроводу.

Кожна продакшн студія має свій прайс із розцінками, підсумкова вартість розраховується індивідуально. Неможливо створити якісний відеопродукт без підписання договору, де обумовлюється дотримання термінів, необхідна сума та план роботи.

Чому варто замовити відео у нас?

Для створення вірусного відео варто користуватися послугами компанії Based. Фахівці студії знайдуть швидке вирішення будь-якого питання, професійно оформлять ролик, напишуть сценарій. Команда студії має великий досвід у роботі у сфері дизайну та озвучення.

Основні переваги:

 •       враховується соціальна спрямованість;
 •       використовується професійне обладнання;
 •       ролик проходить усі етапи опрацювання;
 •       точне дотримання умов угоди та термінів здачі проекту.

Замовити вірусне відео можна у будь-якому регіоні України: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові за прийнятною ціною.

Які завдання вирішує

Підвищує кількість охоплень та покращує конверсію на сайті.

Примушує глядачів поширювати ролик серед друзів та знайомих.

Допомагає набрати впізнаваність або закріпитися на провідних позиціях.

Надає змогу молодій компанії заявити про себе на ринку.

Замовте, якщо

якщо збираєтесь завоювати нову аудиторію в соціальних мережах.

якщо хочете розвивати корпоративний Ютуб канал.

якщо бажаєте отримати довгостроковий інструмент для збільшення кількості клієнтів.

якщо плануєте створити щось незвичайне та виділитися на фоні конкурентів.

Не знаєте, який пакет послуг вибрати?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

Яка ціна наших послуг?

Агентство «based.ua» займається розробкою лише унікального та оригінального відео, тому ціна проекту завжди обговорюється індивідуально. Загальну вартість проекту ми завжди вираховуємо виходячи з техзавдання. Ось як ми визначаємо ціну наших послуг:

Базовий

Вартість - від 575 USD\15 235 UAH;

Це відеопродукт базового рівня;

Над проєктом працює 2-3 спеціалісти. Ролик вирішує прості завдання: пояснити принцип дії, показати переваги, донести ідею, продемонструвати товар або послугу.

Професійний

Від 2750 USD\72 850 UAH;

Відео, що виходить за рамки стандартного.

Ролик призначений на вирішення вужчого спектра завдань. Така робота - це створення справжнісінького рекламного відео для телебачення або YouTube; створення 2D-історій зі складним сценарієм, анімованих 3D-візуалізацій із високорівневою деталізацією тощо. Над створенням проєкту бере участь ціла команда, у якій перебувають щонайменше п'ятеро працівників.

Преміум

Від 6000 USD\159 000 UAH;

Ексклюзивний та складний у виконанні відеоролик на замовлення;

Оригінальний, неповторний та складний у виконанні відеоконтент на замовлення. У таких відеороликах ми вирішуємо нетипові та творчі завдання. Над подібними проєктами працює велика команда від 10 осіб. У роликах такого формату ми застосовуємо найскладніші візуальні ефекти та використовуємо комп'ютерну графіку high-end класу. Проєкти такого масштабу – справжній виклик для нас.

Приклади робіт

Робочий процес

1
1. Ідея

Звісно, ​​все починається з ідеї. Її нам можете розповісти ви або ж, якщо вам необхідне створення відео, анімації, презентації чи будь-якого іншого медіапродукту під певне завдання, ми можемо самостійно його вигадати, після чого затвердити з вами. В ідею входить те, що саме доноситиме ролик для глядача, загальна концепція відео, а також те, чим відео виділятиметься серед контенту конкурентів. Визначитись з ідеєю дуже важливо, оскільки саме на її основі відбуватиметься підбір референсів (прикладів) для вирішення задачі.

2
2. Підбір референсів

Після того, як ідея була затверджена, ми починаємо підбирати референси (приклади) до її втілення. Це можуть бути як відео, так і фото з цікавими візуальними рішеннями, кольоровою гамою або настроєм. На цьому етапі ми шукаємо стилістику та прийоми, які будуть використані у відео, або ж визначаємося з тим, що вигадуватимемо щось унікальне. Цей етап важливий тим, що в майбутньому допоможе розширити межі мозкового штурму, спрямувати думки команди до креативних ідей та їх незвичайних втілень.

3
3. Брейншторм

На етапі мозкового штурму ми робимо уточнення втілення ідеї. Якщо клієнту потрібно придумати щось нове, ми сідаємо командою за стіл і починаємо брейншторм, під час якого ми вигадуємо нову концепцію, прийоми, візуальні ефекти, за допомогою яких буде здійснено ролик. Цей етап допомагає визначитися з концепцією проєкту та створити приблизні нариси майбутнього сценарію.

4
4. Сценарій

Звісно, ​​куди ж без детально прописаного сценарію? Це обов’язкова частина створення будь-якого відео, тому що під час фінальної анімації можуть бути втрачені дуже важливі деталі, якщо їх попередньо не врахувати у сценарному плані. Основа цього етапу — текстова візуалізація майбутніх сцен проекту. Графічний дизайнер під час розкадровки спирається саме на сценарій.

5
5. Розкадровка

Після написання сценарію ми приступаємо до його розкадрування. На цьому етапі малюються в ескізах основні сцени, які будуть у відео. Цей етап є попереднім перед аніматикою та анімуванням. Він допомагає зрозуміти послідовність дій, рухів та процесів у майбутньому проекті. Саме з розкадрування моушндизайнер приступає до створення аніматика.

6
6. Аніматик

Після рокзадровки наші фахівці розпочинають роботу над попередньою анімацією, без текстурування, рендерингу та постпродакшну. Даний етап дозволяє клієнтам побачити попередню картинку проекту, готову композиційну анімацію простого характеру, а фахівцям з відеографіки бути впевненими, що вони рухаються в правильному напрямку. Узгодження аніматики є важливим етапом, оскільки на ньому ще можна вносити значні виправлення. 

7
7. Створення анімації

Після того, як узгодили аніматик, ми починаємо текстурувати анімацію, додавати звуки, створювати рендеринг і постпродакшн. Анімація – це найвідповідальніша частина створення проєкту, тому що у фіналі клієнти отримують готовий, деталізований відеоролик, анімацію, моушндизайн або інший обраний ними проєкт.

Відгуки клієнтів

Ролик для АЗС "Перон"

АЗС «ПЕРОН» від імені директора Богатирьової О.В. висловлює подяку та вдячність компанії відеопродакшену «BASED.UA» за плідну роботу над створенням анімаційного контенту для led екранів. Ми залишилися задоволеними результатом. Ролики відображають задум, який ми хотіли донести до споживача.

Богатирьова О.В., директор

3D промо анімаційний ролик для виробника фарб

ТОВ фірми "Фронт" висловлює свою вдячність дизайну студії "Based" за розробку креативного рекламного відеоролика для нашої торгової марки. Творчий підхід дизайн студії зміг якісно та доступно за допомогою анімації донести ідею нашого продукту.

Набір анімованих сторіс для Інстаграм

Хлопці зробили набір анімованих сторіс для мого інстаграм магазину. Втілили всі забаганки та побажання, ще й зробили дві додаткові версії. Я залишилася задоволеною:)

Анастасія Ніконова, bearshop

Анімований банер на led екран

Виникла потреба анімувати вже готовий дизайн макета для зовнішньої реклами. Агенство Based.ua оперативно виконали завдання за поставлений термін, з урахуванням всіх правок та побажань.

Лілія Ісакова, Менеджер з реклами ТОВ «ОМЕГА»

Проморолик для програми

Постало завдання пояснити користувачам внутрішню механіку програми - візуально. Вирішили зробити відеоролик на 20-25 секунд без зйомки, але з анімацією. Хлопці вигадали концепт, написали сценарій, і реалізували ролик за два тижні і ще й озвучили його:) Ми залишилися дуже задоволені!

Максим Новіков, forecast

Вебшоуріл

Замовили у агентства Based вебшоуріл. Тепер він прикрашає наш вебсайт студії. Виглядає яскраво, одразу привертає увагу. Будемо співпрацювати й надалі!

Євген, Digital Агенство "Серйозність" serious.com.ua

Готові виходити на новий рівень?

Залиште свої дані – і ми вам підкажемо!

  Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте свою згоду на обробку даних користувача.